20.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Başkan Taşkın, Acıbadem Konteyner Kent’ini Ziyaret Etti

Başkan Taşkın, Acıbadem Konteyner Kent’ini Ziyaret Etti

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Göztepe Mahallesi’nde bulunan Acıbadem Konteyner Kent’i ziyaret ederek depremzede vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Taşkın, konteynerleri tek tek gezerek vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.

“En kısa sürede depremin izlerini silerek vatandaşlarımızı kalıcı konutlarına yerleştireceğiz” diyen Başkan Taşkın, konteyner kentte yaşayanların ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda üzerlerine düşen her şeyi yapacaklarını belirtti.

“Kalıcı çözümlerle güzel yarınlara ulaşacağız” diyen Başkan Taşkın, şehri ve ilçeyi hızla kalkındırmak için çalışmaların devam ettiğini vurguladı. Gelinciktepe, Çamurlu ve İkizce’de deprem konutlarının inşaatının hızla devam ettiğini, kura çekimlerinin yapıldığını ve eksikliklerin tamamlandığını ifade etti.

Başkan Taşkın, “Bu süreçte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile sürekli istişare halindeyiz. Devletimizin ve hükümetimizin desteğiyle ilçemizde yapılan çalışmaların yakın takipçisiyiz. Bir an önce konteyner kentte kalan vatandaşlarımızı kalıcı konutlarına kavuşturmayı istiyoruz. İnşallah kalıcı çözümlerle güzel yarınları Malatya’mıza, Battalgazi’mize getireceğiz. Burada yaşayan vatandaşlarımızın gereksinimlerini, eksikliklerini tamamlayacağız. Hemşehrilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek, onlara daha iyi bir yaşam ortamı sağlamak için gayret göstereceğiz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ