20.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Battalgazi Belediyesi yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Battalgazi Belediyesi yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Battalgazi Belediyesi yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor
Battalgazi Belediyesi, ilçenin birçok noktasında yol yapım çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yol yapım faaliyetlerinde sathi asfalt kaplama, sıcak asfalt serimi ve stabilize serimi çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın’ın ilçenin her köşesinde ulaşımın daha konforlu hale gelmesi için verdiği talimatlar doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Alacakapı Mahallesi’nde 9 kilometre sathi asfalt kaplama ve 4 kilometre stabilize serimi, Orduzu ve Şehitfevzi Mahalleleri’nde 5 kilometre sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Başkan Taşkın, ekiplerin yoğun çalışmalarına devam edeceğini belirterek, “İlçemizin her noktasında hemşehrilerimizin konforlu yollara kavuşmasını hedefliyoruz” dedi.
Başkan Taşkın: “İhtiyaç duyulan her noktada olacağız”
Hızlı ve koordineli şekilde sürdürülen çalışmalarla uğraştıran değil hizmet ulaştıran bir anlayışı benimsediklerini ifade eden Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, “Battalgazi’mizin her sokağında, her mahallesinde ulaşımın daha konforlu hale gelmesi için vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak altyapı ve ulaşım konularında gerekli adımları atmaya devam ediyoruz. Gelişim potansiyeli yüksek bir ilçeye sahibiz. Bu potansiyele sahip ilçemizi bölgesinde lider bir konuma getirmek adına hizmetlerimizi etkin bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Merkezi mahallelerimizin yanı sıra kırsaldaki mahallelerimizde yol sıkıntısı yaşanmasın diye ekiplerimiz sıcak asfalt, stabilize serim ve sathi kaplama çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İnşallah her mahallemize bu hizmeti götürerek vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmesinin önüne geçeceğiz. Sadece yol yapımında değil ihtiyaç duyulan her alanda, her noktada olacağız. Çalışmalarda emeği geçen ekiplerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ