20.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Battalgazi Belediyesi’nden KPSS Adaylarına Ücretsiz Tekrar Kampı

Battalgazi Belediyesi’nden KPSS Adaylarına Ücretsiz Tekrar Kampı

Battalgazi Belediyesi, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) hazırlanan adaylara destek olmak amacıyla 1-6 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz bir tekrar kampı düzenliyor.

Battalgazi Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kampta, uzman eğitmenler eşliğinde genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri alanlarında konu anlatımları, deneme sınavları ve birebir destek imkanı sunulacak.

Ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyindeki KPSS adaylarına yönelik olarak düzenlenen bu tekrar kampı ile adayların eksiklerini gidermeleri, bilgi ve becerilerini pekiştirmeleri ve sınavda başarı şanslarını artırmaları hedefleniyor.

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, gençlerin her zaman yanında olduklarını belirterek, “KPSS’ye hazırlanan gençlerimizin sınav kaygılarını azaltmak ve başarıya ulaşmalarına katkı sunmak amacıyla böyle bir kamp düzenledik. Alanında uzman eğitmen kadromuzla, adaylarımızın sınavda karşılaşabilecekleri soru tipleri ve çözüm yöntemleri konusunda da kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacağız. Tüm KPSS adaylarını bu ücretsiz kampa katılmaya davet ediyorum.” dedi.

Tekrar kampına katılmak isteyen adaylar, 0507 923 06 06 numaralı telefon aracılığıyla bilgi alabilir ve kayıt yaptırabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ