19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

FENDOĞLU 2019 yılının ilk dakikalarında Malatya’da güvenlik noktalarına ziyaret gerçekleştirdi

FENDOĞLU 2019 yılının ilk dakikalarında Malatya’da güvenlik noktalarına ziyaret gerçekleştirdi

MHP(MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ) MALATYA MİLLETVEKİLİ
MEHMET CELAL FENDOĞLU 2019 YILININ İLK DAKİKALARINDA GÜVENLİK NOKTALARINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet FENDOĞLU 2019 yılının ilk dakikalarında Malatya’da güvenlik noktalarına ziyaret gerçekleştirip yeni yılı bu noktalarda görevli olan polis memurları ile karşıladı.

İlk olarak Elazığ-Malatya yolu üzerindeki polis kontrol noktasını ziyaret eden Mehmet Fendoğlu burada görevi başında olan polis memurları ile kontrol noktasında uygulamaları inceleyip görevli polis memurlarının yeni yılını kutladı. Kontrol noktasındaki polis memurları ve Özel Harekat Polisleri ile bir araya gelen Mehmet Fendoğlu;

“Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla 2018 yılını dakikalar önce geride bıraktık. Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.
2019 yılının Malatya’mıza, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi diliyorum. Yeni yılda milletimizin huzur ve güvenliği için çalışan siz değerli polislerimizle girmek istedik. Başta sizler olmak üzere Vatanın ve Miletin bölünmez bütünlüğü, huzur ortamının sağlanması  için yaz kış demeden, her şartta görevini yerine getiren tüm güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutluyorum. Şehit haberlerini almadığımız bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı. Fendoğlu Polis kontrol noktasında görevli olan polislere çikolata ikram etti.

Daha sonra Ankara-Malatya kara yolu Tavşantepe güvenlik noktasınada uğrayan Fendoğlu burada görevli olan polis memurlarının da yeni yılını tebrik etti. Mehmet Fendoğlu’nun Tavşantepe mevkinde güvenik noktasında polis memurları ile sohbet ederken aynı noktaya  Malatya Valisi Aydın BARUŞ, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer TURHAL ve İl Jandarma Komutanı Necmi İNCE’de geldi. Malatya Valisi Aydın BARUŞ, İl Emniyet Müdürü ve İl Jandarma Komutanında yeni yıllarını tebrik edip kontrol noktasındaki polislerle hatıra resmi çektirip çikolata ikram etti.

Celikhan-Gündüzbey kontrol noktasına da uğrayan Mehmet Fendoğlu burada görevli olan polis memurlarının da yeni yılını kutladı. Buradaki ziyaretleri devam ederken aynı noktaya gelen  Malatya Büyükşehir Belediye başkanı Hacı Uğur POLAT’ın da yeni yılını kutladı.Görevli Polis memurlarına çikolata ikram edip hatıra resmi çektirdi.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezini de ziyaret eden Mehmet Fendoğlu Nöbetçi Emniyet Müdürü Uğur KURAK ve görevli polis memurlarının yeni yılını kutladı. Yeni yılda alınan güvenlik önlemleri ve MOBESE kamera sisteminden Malatya sınırları içersindeki noktaları ve bölgelerdeki çalışmayı anlık takip etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ