13.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük Pütürgemizde rekor oy oranı alarak, Pütürge’de tarih yazacağız.

AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük Pütürgemizde rekor oy oranı alarak, Pütürge’de tarih yazacağız.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Malatya’nın Pütürge ilçesi AK Parti kadrosu YEREL seçimlerde rekor kırmaya hazır. Halkın desteğini hep yanında hisseden Ak Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük ve AK Parti Pütürge İlçe Teşkilatı, Pütürge Belediyesi Meclis Üyeleri Listesi’ni belirledi.

AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük,  AK Parti İlçe Başkanı Bülent Karayılan, MHP İlçe Başkanı Mustafa Aluç, Belediye Meclis aday adayları ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda, Meclis Aday Listesi’ni açıklandı. Burada bir konuşma yapan Mikail Sülük, MHP ile yapılan Cumhur ittifakının Pütürge’de de olduğunu ifade ederek, MHP’nin hizmet sevdalısı kadrolarıyla birlikte Pütürge’de rekor kırmaya hazırlandıklarını ifade etti. Oy rekorunun kırılmasıyla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pütürge’ye geleceğini de müjdeleyen Mikail Sülük, sözlerine şöyle devam etti: “Pütürge halkımız bizim yanımızda. Hedefimiz rekor kırmak. Her bir oya ihtiyacımız var. Biz yüzde 100 oya talibiz. Bunun için çalışacağız.  Hep birlikte güçlü bir Pütürge için canla başla çalışıyoruz, çalışacağız. Allahın izniyle de 1 Nisan’dan sonra yine AK Parti hizmetini de rekor seviyede ilçemize ulaştıracağız.  Ne kadar fazla oy alırsak o kadar fazla hizmet alma talebimiz ve hakkımız olacaktır. Bunun bilincinde olarak, ilçemizin geleceği için birlik ve beraberlik içinde seçim çalışmalarımıza hız veriyoruz.” dedi.

REKOR SEVİYEDE HİZMETİ GETİRECEĞİZ

AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük,  konuşmasına; “Pütürgemizde rekor oy oranı alarak, Pütürge’de tarih yazacağız. Rekor oylarımıza, rekor hizmetle karşılık gelecektir. Önce Millet, Önce Hizmet anlayışıyla çalışacağız. Halkımızın coşkulu bekleyişi 1 Nisan’da son bulacak ve yıllardır bekleyen bekletilen hizmeti de Pütürge görecek.” Dedi ve AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Bülent Karayılan ve MHP Pütürge İlçe Başkanı Mustafa Aluç ile ortak hazırlanan listenin ülkeye hayırlı olmasını diledi.

Toplantıda hazır olan AK parti Malatya Yönetim Kurulu Üyesi Pütürge Koordinatörü Fahrettin Özkaya da listenin hayırlı olmasını dileyerek, liste sıralamasını okudu. Ardından heyet listeyi Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti.

İşte Ak Parti Pütürge İlçe Başkanlığı’nın Pütürge Belediyesi Meclis Listesi:

Nedim Çeker,
Ekrem Karakuş,
Mehmet Aslan,
Mehmet Emin Özhasar,
Ahmet Turan Beşirik,
Mehmet İltir,
Hasan Girgiç,
Bayram Karaaslan,
İbrahim Ayaydın,

İbrahim Yalçınkaya

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ