13.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

AK Parti’de aday adaylığı süreci .. Bakan, başvuru dosyasını İl Başkanlığına teslim etti

AK Parti’de aday adaylığı süreci .. Bakan, başvuru dosyasını İl Başkanlığına teslim etti

Sayın İl Başkanımız değerli teşkilatımız, değerli basın mensupları ve siz değerli hemşerilerimiz öncelikle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

            HOŞGELDİNİZ

Bildiğiniz gibi Türkiye 31 Mart 2019 tarihinde çok önemli bir mahalli seçimleri gerçekleştirecektir.

Yapılacak olan mahalli seçimlerde Ak Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusu yapmak üzere huzurlarınızda bulunmaktayım.

Aday adaylığımın öncelikle Ak Partimize, Malatya’mıza ve Türkiye’mize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan temenni ve niyaz ediyorum.

Allah çıktığımız yolda yar ve yardımcımız olsun, haktan ve adaletten ayırmasın.

Çok kıymetli Malatyalı hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımız başkanlığında Ak Parti’miz kurulduğu günden bu güne kadar girmiş olduğu tüm seçimlerde Türkiye’de ve Malatya’da birinci parti olarak çıkmıştır. Malatya’mız da bu seçimlerin tamamında Ak Parti’ye çok büyük destek vererek Cumhurbaşkanımızın yanında olmuştur.

Bizler de yapılacak bu seçimde Cumhurbaşkanımızın yanında yer almak ve yükünü hafifletmek için İnşallah var gücümüzle çalışacağız. Malatya’yı Türkiye’de bu güne kadar olduğu gibi Ak Parti’nin kalesi olarak devam etmesi için mücadele edeceğiz.

Allah nasip eder ve Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ve tüm Malatya teşkilatlarımızın desteği ile bize görev verilirse Malatya’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz.

            Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın ne kadar büyük bir görev ve sorumluluk gerektirdiğinin bilincindeyiz.  Görevimizin ne kadar zor ve mesuliyet gerektirdiğini biliyorum. Şunu söylemek isterim ki Allah nasip eder ve bize görev verilirse Ak Parti Genel Merkezimizle çok kıymetli milletvekillerimizle, il ve ilçe başkanlıkları, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle temsilcileri, delege ve üyelerimizle uyumlu bir şekilde güzel Malatya’mıza hizmet edeceğiz.

            Bu manada sloganımız HAK, ADALET, EŞİTLİK, EHLİYET ve LİYAKATTIR.

            İşte bunun için Malatya’da ve Malatya dışındaki tüm hemşerilerimizle devamlı istişare halinde bulunarak; Malatya’nın üniversitelerimiz başta olmak üzere siyasal, sosyal ve ekonomik tüm bileşenleri ile yani ORTAK AKIL ile Malatya’yı yöneteceğiz.

            Rengi, dili, dini, ırkı ne olursa olsun dünyadaki tüm mazlum ve mağdur insanların umudu olan Sayın Cumhurbaşkanımızın bize hedef gösterdiği GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ’Nİ inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız.

            Bu nedenle

            Yeni bir yüz ve ruhla

            Yeni ve yeniden Malatya diyoruz…

Allah bizi bu çıktığımız yolda mahcup etmesin.

Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah…

Hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ