30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Ali Ekinci , Cumhurbaşkanı ve AK Parti’ye İhanet Ediyorlar

Ali Ekinci , Cumhurbaşkanı ve AK Parti’ye İhanet Ediyorlar

Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci , Bugün Malatya’nın uydu kanalı ER TV’de Ülke gündemini değiştirecek açıklamalarda bulundu.

Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci , Bugün Malatya’nın uydu kanalı ER TV’de Ülke gündemini değiştirecek açıklamalarda bulundu.

Başkan Adayı Ali Ekinci , Canlı yayında Yaptığı açıklamada , 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde daha önce AK Parti’de görev yapmış bir çok belde ve ilçe belediye başkanları, Battalgazi’nin ve Malatya’nın kanaat önderleri  ve birçok Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare ederek  seçimlerde aday olma konusunda karar kıldık. Özellikle Milletimizin bizlere aday olma konusunda çok büyük destekleri oldu. Ben ve yol arkadaşlarım bu adaylık konusundaki taleplere sessiz kalmadık ve aday olduk..  Maalesef bu kadar bir araya gelen insanın gücün iradesi değil , menfaat çetelerinin istediği adaylar gösterildi. Bizim tepkimiz ne Sayın Cumhurbaşkanımıza ne de AK Parti’ye..  Bizim tepkimiz  milletin sesini ve iradesini engelleyen çetelerdir.   Bizim tepkimiz Sadece kendi akrabalarını , amca çocuklarını , iş ortaklarını , şirket ortaklarını aday gösteren zihniyettir.

Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci ,  Biz tüm kamuoyu yoklamalarında , anketlerde ve tüm araştırmalarda açık ara önde olduğumuzu biliyoruz. anketlerde yüzde 60’ın üzerinde destek aldığımızda biliyoruz. Ama  şahsımıza yönelik tüm bu olumlu tabloya rağmen ne hikmetse Malatya’nın siyasileri bizlerin aday  olmama konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiler..  Unutmasınlar Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Dünya 5’ten büyüktür söylemi ne kadar doğruysa ,  Malatya’da ki 4 – 5 siyasetçi ve menfaat çeteside asla ve asla Malatya’dan büyük değildir. Bu Malatya’da ki menfaat çeteleri  Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye ihanet etmişlerdir. Cumhurbaşkanımızın  Malatya’da dönen bu ihanetten asla haberi yoktur. Bu Malatya’da ki ihanet şebekesi Milletin İradesine değil çıkar çevrelerine hizmet etmektedirler. Önümüzdeki günlerde bunların bütün ipliklerini pazara çıkartacağız dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ