29.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Apple, iOS 10 için iMessage’ı Açıkladı!

Apple, iOS 10 için iMessage’ı Açıkladı!

Apple‘ın iOS 10 işletim sistemine yönelik olarak meydana getireceği en büyük değişikliklerden birinin anlık mesajlaşma uygulaması iMessage üzerinde olacağı belirtilmişti.

Gizli 10 iOS 10 Özelliği!

Apple’ın lansmanda tanıtmadığı ama hepsi birbirinden kullanışlı gizli 10 iOS 10 özelliğini sizler…

Kullanıcılarına daha işlevsel ve eğlenceli bir uygulama deneyimi hedefiyle yola çıkan Apple‘ın, iMessage üzerinden büyük değişiklikler meydana getireceği ifade ediliyordu.

Apple, kullanıcıların bu doğrultuda 14 Eylül 2016 tarihinden itibaren App Store üzerinden iOS 10 için iMessage resmi uygulamasına sahip olabilecekleri dile getiriliyor.

iOS 10 için imessage geliyor

MacRumors’da yer alan habere göre iOS 10 Beta sürümüne yönelik olarak hazırlanan uygulama, 14 Eylül 2016 tarihi itibariyle kullanıcılarla buluşacak.

iOS 9 sürümlerine sahip kullanıcıların deneyimleyemeyecekleri iMessage tam sürümü, iOS 10 işletim sisteminin gelişi ile birlikte cihazlara sunulacak.

Uzmanlar, Apple‘ın 1 gün sonra iOS 10 Beta kullanıcılarına App Store üzerinden sunacağı iMessage uygulamasının, iOS 10 işletim sisteminin de yakın bir süreçte geleceğine işaret ettiğini belirtiyorlar.

iOS 10 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Apple, WWDC 16 etkinliğinde iOS 10 sürümünü tanıttı. iOS 10 ile gelen yenilikler, iOS 10…

iMessage uygulaması, mesaj gönderme seçeneklerine ek olarak çeşitli uygulama/uygulama deneyimlerini platform üzerinde barındırmaya hazırlanıyor.

Önceki sürümünden daha eğlenceli ve kapsamlı bir uygulama deneyimi sunma hedefinde olacak iMessage’ın gelecek süreçte diğer cihazlara da sağlanabilecek bağımsız bir uygulama haline gelebileceği vurgulanıyor.

:: iOS 10 işletim sistemine özel olarak tasarlanan iMessage uygulamasının ne gibi yeniliklere sahip olacağını düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/apple-ios-10-icin-imessagei-acikladi-75287

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ