19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Apple logosu ışıklı iPhone 7 Plus!

Apple logosu ışıklı iPhone 7 Plus!

Apple, geçtiğimiz ay duyurusunu gerçekleştirdiği yeni Macbook Pro modellerinde arka tarafta yer alan logoyu ışıksız bir hale getirerek, ışıklı Apple logosunu ortadan kaldırmakta kararlı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Apple Destek uygulaması çıktı!

Hollanda’da çıkışını gerçekleştiren Apple Destek uygulaması ile birlikte Apple kullanıcıları,…

Ancak, Curpetino merkezli teknoloji şirketinin iPhone modellerinde ışıklı logoya yer vermesini isteyen birçok kullanıcı bulunuyor.

Simsiyah iPhone 7 Plus, görsel bir şölen sunuyor!

EverythingApplePro isimli Youtube kanalı, Apple’dan önce harekete gerçerek iPhone 7 Plus’ın simsiyah modeli kutusundan çıkardı, henüz açılmadan sökülerek modifiye etti ve arka tarafta yer alan logo ışıklı hale getirdi.

Oldukça riskli olan ve ince işçilik gerektiren bu işlemin ardından, iPhone 7 Plus’ın görsel bir şölen sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak, bu işlemin simsiyah renkli model üzerinde yapılması, günlük hayatta kılıf kullanımını beraberinde getiriyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi videoda yapılan bu işlem oldukça riskli ve uygulamanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Zira, en küçük bir hatada çalışmayan veya kasası hasar görmüş bir iPhone ile karşılaşma riskiniz çok yüksek.

:: iPhone 7 Plus üzerinde yapılan değişikliği beğendiniz mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK :

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ