22.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder; Malatya’mıza hizmet etme için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder; Malatya’mıza hizmet etme için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz

BAŞKAN GÜDER, “MALATYA’MIZA HİZMET İÇİN ÇABA SARF EDECEĞİZ”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han, Güder’i ziyaret etti.  Güder, “Malatya’mıza hizmet etme için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz” dedi.

Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret ederek, Malatya ile ilgili konularda istişarede bulundu. Burada konuşan Malatya Baro Başkanı Av. Han, Başkan Güder’in Malatya’da sevilen bir insan olduğunu belirterek, “Sayın Osman Güder,  Malatya siyasetinde 16 yıl gibi uzun bir süre en yerelde ve teşkilatın sıfır noktasından başlayıp, bugün Battalgazi Belediye Başkanlığı’na kadar yükselmiş, AK Parti teşkilatı içerisinde ve Malatya camiasında sevilen, sayılan bir isim. Benimde şahsen hukukumun olduğu ve kendisini önemsediğim, değer verdiğim bir başkanım. Bundan sonraki üstlenmiş olduğu görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı hizmetlerini bekliyoruz. Battalgazi’nin çıtasını daha yükseğe koymasını bekliyoruz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Enver bey kendileri de ifade ettiler. Daha önce hukukumuz vardı. Kendileri de Malatya kamuoyunda güzel başarılara imza atmış bir kardeşimiz. Önceki dönem Baro başkanlığı yaptı. Güzel bir süreç geçirdi.  Bu süreçten sonra kamuoyunun memnuniyeti ile 3’ncü defa Baro başkanı oldular. Kendilerine başarılar diliyorum. Bizlerde yerel yöneticiler olarak, özelde Battalgazi’miz, genelde Malatya’mız için, hizmet etme adına kendileri bir kulvarda koşuşturuyorlar, hizmet ediyorlar, bizlerde yerelde Malatya’mıza hizmet etme anlamında elimizden gelen çabayı, gayreti inşallah sarf edeceğiz. Siyasette 17 yıldır AK Parti içerisinde siyaset yapıyoruz. Bölgeyi biliyoruz, tanıyoruz, ihtiyaçlarını daha önceden tespit etmiştik. STK’larımız ile, Baromuz ile birlikte istişaremizle Malatya’mıza hangi yönde nasıl katkıda bulunabiliriz, önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde layık olduğu yere taşımak için, gerek bizler olsun, gerek STK’larımız olsun, gerek Büyükşehir’imiz olsun, bu hizmeti sunma adına çaba ve gayreti, sarf edeceğiz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ