20.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Av. Murat Görgeç, Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Başvurusunu yaptı

Av. Murat Görgeç, Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Başvurusunu yaptı

Partimizin kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar, bütün ailemiz ve akrabalarımızla birlikte AK Parti’nin hedefleri doğrultusunda partimizin çeşitli kademelerinde görev aldık. Bu hedefleri bir dava kabul ettik ve bu dava hassasiyetiyle bugüne kadar hareket ettik.

Şahsım olarak Malatya Barosu’nda 12 yıldan beri serbest avukatlık hizmeti vermekteyim. Ailemize ait Görgeç Hukuk Bürosu’nda başta babam Av. Mehmet Görgeç olmak üzere ve amcam Av. Aziz Görgeç ile birlikte savunma mesleğini icra etmekteyiz.

Görgeç Hukuk Bürosu olarak, partimizin ve dava arkadaşlarımızın uğramış olduğu tüm hukuksuzluklara karşı çıktık, her zaman mazlumun ve mağdurun yanında olduk. Demokrasi, hukukun üstünlüğünü ve milletimizin çıkarları doğrultusunda hak arama görevini ifa ettik.

Bugün için ise asrın felaketini hatta milenyumun felaketini yaşayan Malatya ilimize ve Battalgazi ilçemize hizmet etmek, halkımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek adına yıllarca mensubu olmaktan gurur duyduğum AK Partimizden Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olarak müracaat ediyorum.

Adaylığımızın kabulü ve halkımızın takdiri ile belediye başkanı olarak seçilmem halinde 7/24 gece gündüz demeden çalışma prensibi ile halkımızın hizmetinde olacağım.

Battalgazi belediyemizi, istişare ve ortak akılla yürütmeye talibim.

Kamuoyuna saygıyla arz ederim.

AK Parti
Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı
Av. Murat Görgeç

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ