07.06.2023 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Avşar, ‘Cumhur İttifakı Adayları Etrafında Kenetleneceğiz’

Avşar, ‘Cumhur İttifakı Adayları Etrafında Kenetleneceğiz’

Avşar’a Orduzu’da Sevgi Seli

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ve yönetiminin Orduzu’da düzenlediği mahalle toplantısına katıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu mahalle toplantısına, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Cumhur ittifakı Ak Parti Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Battalgazi Belediye Başkanı Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, Ak Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci  katıldı.

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar’a büyük ilginin olduğu mahalle toplantısında bir konuşma yaparak “31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri ülkemiz için çok büyük önem arz etmektedir. Bu seçimler ile milli bekamızın sağlam ve sarsılmaz demokratik esaslara bağlanmasını amaçlıyoruz.15 Temmuz’dan sonra yeni kapıda harcını attığımız 16 Nisan halk oylamasıyla da taçlandırdığımız Cumhur ittifakı mutlaka yaşayacak ve bu seçimlerde zaferle çıkacaktır.

Evet, Cumhur ittifakı Ak Parti Battalgazi Belediye başkan adayı,Osman Güder’i orduzu’da en yüksek oyla destekleyeceğinize inancım tamdır. Ayrıca 15 senedir belediyecilikte duayen olan ve Battalgazi ilçemize yaptığı projeler ve hizmetler ile tüm Malatyalıların gönlünde taht kuran cumhur ittifakı Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan’ı da orduzu’da ve tüm Malatya’da gece gündüz demeden çok iyi çalışıp en yüksek oy ile seçeceğimizden hiç şüphem yoktur.

Bizler, bu iki adayımız etrafında kenetleneceğiz ve cumhur ittifakının 81 il de en başarılı il Malatya olması için her türlü fedakârlığı yapacağız. Özellikle Selahattin başkanın rekor bir oy ile seçilmesi ilimize daha çok hizmet gelmesi açısından faydalı olacaktır.” Dedi.

Başkan Avşar  son olarak; “Beka için Milli Karar Cumhur için istikrar, memleket işi gönül işi diyorum ve hepinizi allaha emanet ediyorum. bizleri mahllenizde ağırladığınız içinde her birinize ayrı ayrı teşekkür

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: