22.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Başkan Geçit, Yeşilyurt’u Dönüştürüyor

Başkan Geçit, Yeşilyurt’u Dönüştürüyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, ilçenin dört bir yanında başlatılan dönüşüm ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek, Yeşilyurt’u yaşam kalitesi yüksek kentler arasına yerleştirmek için kararlı olduklarını vurguladı.

İnönü Mahallesi’nde devam eden park yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Geçit’e mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Geçit, vatandaşların taleplerini de dinledi.

**”Her Alanda Değişim, Her Alanda Dönüşüm”**

Başkan Geçit, Yeşilyurt’un her alanda gelişen, kalkınan ve değişen bir ilçe olması için çalıştıklarını belirterek, “Değişim ve dönüşüm odaklı yatırımlarla Yeşilyurt’un hem bugününe hem de yarınlarına yönelik kalıcı eserler emanet etmek için 7/24 çalışıyoruz.” dedi.

Göreve geldikleri günden bu yana ilçenin her noktasına modern ve yaşam standardı yüksek hizmetler götürmek için aralıksız çalıştıklarını vurgulayan Başkan Geçit, şunları söyledi:

“Belediye ekiplerimiz, belirlenen çalışma takvimi doğrultusunda planlaması yapılan saha çalışmalarını büyük bir özveriyle yerine getirip, mahallelerimizin hak ettiği yatırımları teker teker hayata geçiriyor. Yapılan çalışmalar neticesinde sokaklarımız ve caddelerimizdeki sorunları çözüyoruz. Mahalle sakinlerimizin taleplerine göre hizmet alanlarımızı genişletiyoruz. Her mahallemizi prestij seviyesi yüksek ve nitelikli yatırımlarla buluşturacağız. Vatandaşlarımızdan gördüğümüz ilgi ve destek ise bizleri yeni hizmetler üretme ve hayata geçirme noktasında daha fazla motive ediyor. Bizler geleceğe umutla bakıyoruz, el birliğiyle şehrimizi ve ilçemizi daha güzel yarınlara taşıyacağız. Yeşilyurt’umuzun her mahallesi hak ettiği güzel yatırımlarla buluşmaya başladı, bunun devamı gelecektir. Ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz, mesai arkadaşlarımız da sahada alın teri dökerek planlanan hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturmaya aralıksız devam ediyorlar.”

**Özet:**

* Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, ilçede başlatılan dönüşüm ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
* Başkan Geçit, Yeşilyurt’u yaşam kalitesi yüksek kentler arasına yerleştirmek için çalıştıklarını söyledi.
* Vatandaşların taleplerine göre hizmet alanlarını genişlettiklerini belirten Başkan Geçit, ilçenin dört bir yanına modern ve yaşam standardı yüksek hizmetler götürmek için aralıksız çalıştıklarını vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ