30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Başkan Kutlutürk, Basın Toplumun Sesi, Nefesi, Gözü ve Kulağıdır

Başkan Kutlutürk, Basın Toplumun Sesi, Nefesi, Gözü ve Kulağıdır

Başkan Kutlutürk, Basın Toplumun Sesi, Nefesi, Gözü ve Kulağıdır

Gelecek Partisi Malatya İl Kadın Kolları, Parti İl Teşkilat Üyeleri ve Gençlik Kolları Yönetimi Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.

Gelecek Partisi Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Kutlutürk, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Fazlı Boran, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Demir ve Teşkilat Üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.

Başkan Züleyha Kutlutürk, Basınımızın ve medyamızın güçlü, bağımsız ve hür olması objektif ve tarafsız yayıncılık ilkesi açısından çok önemlidir. Basın toplumun sesidir kulağıdır. Gerçekten özellikle yerel basınımız o kadar zor şartlarda görev yapıyorlar ki gittiğimiz tüm ziyaretlerde buna şahit oluyoruz. İmkânsızlıklara rağmen işini düzgün yapan, objektif tarafsız yapan bizlerden desteğini esirgemeyen Malatya’da çok sesliliğini sesi kulağı olan başata siz Anadolu Basın Birliğine ve tüm basın mensuplarına şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyor tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum…

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ise, Gelecek Partisinin Ülkemizde ve Malatya’mızda Demokrasinin Savunucusu ve Çok Sesliğin sesi olmasını diliyorum. Bizler tüm siyasi partilere yakınlık ve uzaklık bakımından eşit mesafedeyiz. Yeter ki Milletin ve Devletin yanında olsunlar. Siyasi görüşler ve farklılıklar ülkemizin bir zenginliğidir. Bu vesile ile bende yeni kurulan Türk Siyasetine renk katacağına inandığım Gelecek Partisi ve siz Teşkilat mensuplarına şahsım ve üye arkadaşlarım adına başarılar dilerim dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ