28.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Battalgazi Belediye Başkanı Taşkın, Deprem Konutlarını İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Taşkın, Deprem Konutlarını İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Orduzu Gelinciktepe’de hızla yükselen deprem konutları inşaatını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Taşkın, konutların kısa sürede tamamlanmasının sevindirici olduğunu belirterek, vatandaşların bir an önce evlerine kavuşması için belediye olarak ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini vurguladı.

Hızlı ve Etkili Çalışmalar

Başkan Taşkın, hak sahiplerinin evlerine en kısa sürede kavuşması için çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade etti. Kuraların çekildiğini, abonelik işlemlerinin başladığını belirten Taşkın, belediye olarak tüm kurumlarla eşgüdüm içerisinde çalışarak taşınma sürecinin hızlandırılması için gayret göstereceklerini söyledi.

Devletin Gücü ve Emeği Geçenlere Teşekkür

Başkan Taşkın, deprem konutlarının hızla tamamlanmasında devletin gücünün ve emeği geçenlerin büyük payı olduğunu vurguladı. Yüzlerce konutun kısa sürede yapıldığını, altyapı ve çevre düzenlemesinin tamamlandığını görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Taşkın, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Vatandaşların Huzuru İçin Tüm Gayret

Battalgazi Belediyesi, depremzede vatandaşların bir an önce normal hayatlarına dönmeleri için çalışmalarına devam ediyor. Deprem konutlarının tamamlanması ve vatandaşların evlerine yerleşmesi için tüm imkanlarını seferber eden belediye, bu süreçte vatandaşların yanında olmaya devam edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ