21.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Battalgazi Belediye Başkanı Taşkın, Taştepe Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Battalgazi Belediye Başkanı Taşkın, Taştepe Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Taştepe Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini dinledi. Mahallede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Taşkın, vatandaşların taleplerine hızlı ve pratik çözümler üreteceklerinin sözünü verdi.

İlçemizin Geleceği İçin Sürekli İstişare Halindeyiz”

Başkan Taşkın, Çarşı bölgesinde planlanan iş yeri ve ofislerin yapımı, Gelinciktepe, Çamurlu ve İkizce’de deprem konutlarının bir an önce tamamlanması için yoğun çalışmalar yürütüldüğünü belirtti. Konut ihtiyacının karşılanması için bir yandan kura çekimleri yapılırken bir yandan da yeni ihalelerle eksikliklerin giderildiğini ifade eden Başkan Taşkın, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yetkilileriyle sürekli iletişim halinde olduklarını vurguladı.

Taştepe’de Rezerv Alan Çalışması

Taştepe Mahallesi için de rezerv alan çalışması olduğunu belirten Başkan Taşkın, muhtar tarafından dile getirilen sorunların çözümü için hızlı ve pratik bir şekilde hareket edeceklerini söyledi. Bakanlık nezdinde çözülmesi gereken konuların takipçisi olacaklarını ifade eden Başkan Taşkın, vatandaşların taleplerini dinlemenin ve bu doğrultuda çalışmalarını yönlendirmenin önemine dikkat çekti.

Mahallemizin Her Bir Ferdi Bizim İçin Kıymetli

Başkan Taşkın, “Mahallemizin her bir ferdi bizim için kıymetli; sizlerin memnuniyeti için çalışmaya devam edeceğiz. Burada gerçekleştirdiğimiz istişare toplantısının, mahallemizin geleceği için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ