29.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Belediye Başkanı Er, Melekbaba Sakinleriyle İftarda Bulundu

Belediye Başkanı Er, Melekbaba Sakinleriyle İftarda Bulundu

Belediye Başkanı Er, Melekbaba Sakinleriyle İftarda Bulundu
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Melekbaba İlçesi Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz Ortaokulu’nda belediyenin düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Etkinliğe Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki BELSOS ev sahipliği yaptı.
Belediye Başkanı Er, vatandaşlarla kaynaşarak, her masayı tek tek ziyaret ederek, dostça sohbetlerde bulundu. Her yaştan Melekbabalıların yoğun katılımının olduğu iftar programına, 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Başkan Er’i de tebrik etme fırsatı verildi.
Başkan Er, sofraları gezerken herkesin Ramazan Bayramını kutlayarak, tuttuğu oruçların kabul olmasını temenni ettiğini ifade etti. Ezan sesi duyulunca herkes orucunu birlikte açtı.
Ramazan ayında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Başkan Er, şunları söyledi:
“Öncelikle tüm İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları ve dualarımızı kabul etsin. Hemşerilerimiz ile Ramazan maneviyatını aynı sofrada paylaşarak oruçlarımızı açtık. Allah’tan niyaz ediyorum ki; Birlik, beraberlik, huzur ve kardeşlik içinde, sağlık ve mutlulukla daha nice Ramazanlara ulaşacağız. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Daha nice güzel sofralarda buluşmak ümidiyle. Hepinizin Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum. Allah daha nice güzel bayramlara ulaşmayı nasip etsin.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ