fbpx
15.04.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

“Büyük emekle Yeşilyurt’u marka haline getirdik”

“Büyük emekle Yeşilyurt’u marka haline getirdik”

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, büyük emek ve gayretlerle Yeşilyurt’u marka haline getirdiklerini söyledi.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Yeşilyurt İlçesi’ne bağlı Kuyulu, Duruldu, Fatih, Kuşdoğan, Çayırköy, Karahan, Bindal Mahallerini ziyaret etti.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, “Bizler Yeşilyurt’ta göreve başladığımızdan günden bugüne birçok kez bu bölgeye geldik. Bir kısım eksiklikleri giderdik, çalışmalarımız devam ediyor. Yeşilyurt 2014 yılında 6 belde ve ilçe belediyesinden oluşuyordu. O dönemde 267 bin nüfusu vardı şuanda 320 bin nüfusa ulaştık. Bütçemiz 40 trilyon iken 200 trilyona ulaştı. Bin 500 personelle Yeşilyurt’umuza hizmet ediyoruz. Yeşilyurt’umuzda her alanda gelişim sağladık” dedi.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar daha sonra Şahnahan Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

 

Çınar, 31 Mart’ta önemli bir seçim yapılacağına dikkat çekerek, “2014 yılında büyük Yeşilyurt’un kurucularıyız. Bölgemizde büyük emek, gayret ve öngörülerle çalışmalarımıza başladık ve çok şükür şimdi birçok alanda Yeşilyurt’umuzu büyüttük, geliştirdik ve ilçemizi markalaştırdık. 30 ilden daha büyük hale geldik. Hayalleri büyük olan bir belediyeyiz. Doğu Anadolu’nun en büyük parkı olan Beylerderesi Şehir Parkı ile de bunu taçlandırdık. Bölgemizi daha güzelleştirip, cazip hale getireceğiz. Bizler göreve başladığımızda hizmet belediyeciliği alanında bölgemizde çöp, çukur, çamur kalmayana kadar her alanda çalışmalar yaptık” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ