17.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Çabalarımız 16 Nisan’dan sonra rahmet olarak dönecek

Çabalarımız 16 Nisan’dan sonra rahmet olarak dönecek

  TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Malatya Milletvekili Taha Özhan, 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması öncesinde Doğanşehir ilçesini ziyaret ederken, AK Parti Malatya milletvekili Nurettin Yaşar ise Darende ilçesinde temaslarda bulundu.
  TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Malatya Milletvekili Taha Özhan, 16 Nisan’ın Türkiye için dönüm noktası olduğunu ifade ederek,  "Önemli bir sürecin sonlarına yaklaşıyoruz. Son düzlüğe yaklaştığımız bu dönemi, en bereketli en doğru şeklide tamamlayacağız. Doğanşehir farklı siyasi partilerin belirli ölçüde bulunduğu bir yer. Hazırlanan bu paket hem AK Parti'nin hem de MHP'nin hazırladığı ortak bir teklif bu nedenle en güçlü desteklerden birini Doğanşehir'den bekliyoruz. Gösterdiğimiz çabalar inşallah berekete dönüşür. 16 Nisan'da da rahmet olarak bize geri döner" dedi.

Doğanşehir Türkiye'nin aynasıdır”
  Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Doğanşehir ilçesi tüm kademeleriyle canla, başla çalışıyor. Önümüzde ki süreçte daha da hızlı çalışacağız. Doğanşehir Türkiye'nin aynasıdır. Doğanşehir'de baraj aşılırsa bilinsin ki Türkiye'de barajı aşmış demektir" ifadelerini kullandı.

Devlet çarkının hızlandırılması zamanı            

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması kapsamında Darende İlçesini ziyaret etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, ziyaretlerinde şunları söyledi: "16 Nisan Türkiye'nin geleceğinin seçimi. Her ne kadar siyaset kendisi için bir şeyler isteme sanatı olsa da bu seçim böyle bir özellik taşımıyor. Bundan sonra ki gelecek sistemle birlikte siyaset kendinden fedakarlık etme ve memlekete katkı etme sanatı olacak. Böylece daha hızlı daha verimli bir Türkiye elde etmiş olacağız. Eski sistemden kurtulup Devlet çark'ının hızlandırılması zamanı, daha az maliyetle daha çok hizmet üretme zamanı. Bundan sonra merkez millet olacak. Yüzünü göremediklerimiz bizi yönetemeyecek, sadece kendi tabanlarına hitap edemeyecek, ezberlediği dili konuşamayacak, vaatlerini değiştirecek. Kim gelirse gelsin milletin değerleriyle barışmak zorunda yoksa seçilme hakkı olmayacak. Milletinin kafasını karıştıran isimler iktidar olamayacak. Farklılıklar ortak bir noktada buluşacak.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ