19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Çınar, Yeşilyurt’u her alanda geliştirdiklerini ve önemli hizmetler yaptıklarını ifade etti.

Çınar, Yeşilyurt’u her alanda geliştirdiklerini ve önemli hizmetler yaptıklarını ifade etti.

“Yeni dönemde hizmetlerimiz artarak devam edecek”

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, beş yıl boyunca yaptıkları çalışmaları, yeni dönemde gönül belediyeciliğiyle taçlandırmak istediklerini söyledi.

 

Çınar, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Oluklu ve Gözene Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Büyük bir ilgiyle karşılanan Çınar, Yeşilyurt’u her alanda geliştirdiklerini ve önemli hizmetler yaptıklarını ifade etti.

 

31 Mart’ta önemli bir seçim yapılacağını kaydeden Çınar, “Beş yıl boyuna hem başkan hem de bir yıldır başkan olarak Yeşilyurt’umuza hizmet ettik. Aktif bir çalışma yürüttük, Yeşilyurt’u her alanda büyütüp, geliştirdik. Hizmet belediyeciliğinin yanı sıra kültürel, sosyal ve çevreci belediyecilik anlamında da ciddi çalışmalar yürüttük” dedi.

 

Çınar, beş yıl boyunca yaptıkları çalışmaları, yeni dönemde gönül belediyeciliğiyle taçlandırmak istediklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Yaptığımız çalışmalar ortada. Yeşilyurt’umuza her alanda önemli hizmetler kazandırdık. Yapmış olduğumuz çalışmalar, yeni dönemde yapacağımız hizmetlerle ilgili de bir göstergedir.”

 

Yeşilyurt Belediyesi olarak verimli ve güzel işler yaptıklarını kaydederek, “İnşallah bu yapmış olduğumuz hizmetleri yeni dönemde taçlandırmak istiyoruz. Yeşilyurt’umuzu geliştirdik. Yeni dönemde de bu gelişimi sürdürmek, ilçemizi büyütmek için yeniden göreve talip olduk. Amacımız hizmet, memleketimize katkı sunmak, bölgemizin gelişmesi, güzelleşmesi ve ilerlemesi. Beş yıl boyunca bütün mahallelerimize eşit hizmet vermeye çalıştık” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ