11.08.2020 - Malatya Siyaset Portalı

DUYAR “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

DUYAR “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa  DUYAR “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Duyar mesajında; “Aziz milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden, FETÖ  Terör Örgütü tarafından millî iradeye ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile  hükümetine  yönelik  gerçekleşen  hain  darbe girişimi üzerinden 4 yıl geçti.

15 Temmuz’da vatan, demokrasi ve bağımsızlık uğruna mücadele veren kahraman insanımız asırlar öncesinde olduğu gibi yine aynı kararlılıkla yaşadığı toprakları ve şanlı tarihini korumanın, istikbalinin yegâne unsuru olduğunu tüm dünyaya haykırmıştır.

Kadını, erkeği, genci,  yaşlısıyla  tek vücut olan kahraman milletimiz o gece Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısı ile sokakları, meydanları doldurmuş tankın, topun, uçağın, helikopterin, tüfeğin karşısında sadece ve sadece imanıyla, inancıyla canı pahasına karşı koymuş, günlerce meydanları boş bırakmayarak, demokrasiye sahip çıkmıştır.

15 Temmuz darbe girişiminin ilk anlarından itibaren açık ve net bir şekilde milli iradeden ve demokrasiden yana tavır koymuşlardır.

Çünkü biz birliğin gücüne inanıyor, yüreklerimizin bu vatan uğruna asırlardır aynı duygularla çarptığını biliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nün 4. yıl dönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum dedi.

Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı

Mustafa  DUYAR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:

Malatya Siyaset Haber

Malatya Siyaset Arenası