30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Fendoğlu : Hıncal Uluç’un zavallica yaptığı beyanlarını şiddetle kınıyorum.

Fendoğlu : Hıncal Uluç’un zavallica yaptığı beyanlarını şiddetle kınıyorum.

Fenerbahçe-Malatyaspor maçı sonrasında A Spor da 29.01.2019 tarihinde yayınlanan programda; Hıncal Uluç’un zavallica yaptığı beyanlarını şiddetle kınıyorum.
Yazar ve yorumcu kimliği adı altında Malatyaspor takım kaptanımız Adem Büyük’e hakaret eder boyutta eleştirmesini zavallılık olarak adlediyorum.

Türk futbolunun en önemli değerlerinden olan Malatyasporumuzun gönüllerde ki ve kamuoyundaki saygınlığına dil uzatmak tam manası ile “hadsizliktir”.

Malatya’nın en büyük sivil toplum kuruluşuna karşı akıl sağlığını yitirmiş sözüm ona gazeteci , yazar kimliği altında söylemlerde bulunmak hangi ahlaki değerlere sığmaktadır.

Oturduğu yerden ahkam kesen hayatında canlı maç izleme deneyimi olmayan aklı melekesi yerinde olmayan Hıncal Uluç’un Malatya’yı ve Malatya’nın değerlerini ağzına almadan 40 kere düşünmesi gerekmektedir. Yaşantısı dahil tüm hayatı magazin köşelerinde kapak olmuş birinin bu açıklamaları Malatya kamuoyunda hak ettiği tepkiyi almıştır.

Kendisinin bizim nezlimizde olmayan spor yorumculuğu da bu açıklama tarihi itibari ile kamuoyunda sonlanmıştır.
Programda diğer yorumcu ve moderatörün bu ahlaksız yorumlara müdahale etmemesini ise Turkuaz Medya grubuna yakıştıramadığımı da belirtmek isterim. Evkur Yeni Malatyaspor’un ve camiasının Türk futbolunda ki yerinin bu adama hatırlatılması gerektiğini açıkça beyan ediyorum.
Hıncal Uluç başta olmak üzere bu yoruma sessiz kalan A Spor yetkililerinin Malatyaspor kulübünden, Gönül veren cefakâr taraftarımızdan ve Malatya Kamuoyundan en kısa zamanda özür dilemeleri gerekmektedir.
Malatyaspor’a ve Malatya’nın değerlerine dil uzatmak kimsenin haddi değildir.

Kamuoyuna Saygılarımla.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ