22.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Geçen yıl Startup Lounge ortamı nasıldı?

Geçen yıl Startup Lounge ortamı nasıldı?

iyisahne.com’un Startup Lounge demo masasından bir kare (2015)

‘Girişimlerle dolu bir fuar alanı’ olarak tarif edebileceğimiz Startup Lounge‘a kayıtlar tüm hızıyla sürüyor.

19 Ekim’de gerçekleşecek olan Webrazzi Summit‘in önemli bir parçası olan Startup Lounge; girişimcilere konferansın 2 bine yakın katılımcısına direkt olarak ulaşma şansı sunuyor.

Bu haberimizin sonunda yer alan video’larda da geçen yıl Startup Lounge’ta atmosferin nasıl olduğunu anlayabilir, ‘ortamı’ kafanızda canlandırabilirsiniz.

Ekonomik olarak da büyük avantajlara sahip olan Startup Lounge paketimiz hakkındaki detaylar maddeler halinde aşağıda yer alıyor;

Startup Lounge paketi 2 kişi (kurucu ortak ya da girişim çalışanları) için Webrazzi Summit 2016 davetiyesini ve 1 metre genişliğinde demo masasını (üzerinde girişimin logosu ve açıklamasıyla beraber) kapsar. Girişimciler, Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalar. Girişimciler, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit 2016 katılımcısıyla tanışma ve bu değerli kişilerden geri bildirim alabilme şansı elde eder. Girişimciler; Webrazzi Summit 2016’nın medya sponsorları (şu an için Arabnet, Bloomberg Businessweek, Campaign Türkiye, Fintechtime, Harvard Business Review, Stuff ve Wamda) başta olmak üzere konferansa katılacak basın mensuplarıyla da iletişim kurabilme imkanı yakalar.

Son olarak Startup Lounge paketimizi dilerseniz kredi kartınızla (taksit imkanıyla) dilerseniz de havale yoluyla satın alabileceğinizi belirtelim. Bu arada Webrazzi Store’dan devam eden satışlarda BKM Express kullanıcılarını da yüzde 15 indirim fırsatı bekliyor.

Her türlü sorunuz ve havale talepleriniz için bize startup@webrazzi.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Kontenjan dolmadan hemen yerinizi ayırtın!

KAYNAK : http://webrazzi.com/2016/09/14/gecen-yil-startup-lounge-ortami-nasildi-startup-lounge-paketimiz-satista/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ