25.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

GENÇ MASTÖB’ün Hazırladığı Seminere Binlerce Kişi Katıldı

GENÇ MASTÖB’ün Hazırladığı Seminere Binlerce Kişi Katıldı

GENÇ MASTÖB’ün 7 Ekim Cumartesi Günü Saat ; 19.00’da Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezinde düzenlediği ve Malatya’lı Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslahan’ın konuşmacı olarak katıldığı programa yoğun ilgi oldu.

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Gençlik Kolları  tarafından toplumda aile ve çocukların konu edildiği , Toplumun ve ailelerin bilinçlenmesi için organize edilen “ Bilinçli Aile Duyarlı Gençlik “ Semineri yoğun ilgi nedeniyle izdihama neden oldu.

Seminerin ilk başlama saatlerinden itibaren 1500 kişilik Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi Salonu tıklım tıklım doldu.  Salona sığmayan yaklaşık 500 kişi salonda sıkışarak ve ayakta olmak üzere seminere iştirak etti.

Programa MASTÖB Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Klüp Başkanı Adil Gevrek ve Yönetimi , Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Karataş , MASTÖB Kadın Kolları Başkanı ve Üyeleri , MASTÖB Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Başkan ve Yönetimi , Malatya’lı bir çok Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yönetimi , GENÇ MASTÖB Başkanı Bilal Elmas ve Yönetimi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

GENÇ MASTÖB Başkanı Bilal Elmas; STK Dernek Başkanlarına Çağrı Yaparak Gençlik Kollarının Kurulum Konusunda Ben ve Yönetimim Olarak Her Zaman  Destek Vereceklerini Belirterek . Gençlik Olmazsa Geleceğiz Olmayacağı Gibi Derneklerimizde  Olmayacaktır Diyerek Çağrıda Bulundu.  Programa Destek Veren Tüm Gençlik Kolları Başkanları ve MASTÖB Ana Kademe Başkanlarına Ayrı Ayrı Teşekkürlerimi Sunuyorum. Sıtkı Aslahan Hocama Şimdiden Vereceği Seminer İçinde Teşekkürlerini Sundu.

MASTÖB Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Klüp Başkanı Adil Gevrek ;  Gençliğe çok önem verdiklerini kaydederek, “Bir toplumun ayakta durabilmesi ve var olabilmesi için yetişkin ve bilinçli bir gençliğe ihtiyaç vardır. Çok şükür bizim İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı yerlerinde yaşayan Malatya gençliğimiz her daim yaşadıkları ve bulundukları topluma örnek olmuştur” dedi.

Seminer Malatya’lı Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslahan’ın salonu dolduran Binlerce izleyiciye verdiği söyleşi ile devam etti.  Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslahan  özellikle  “ Bilinçli Aile Duyarlı Gençlik “  konularında anne baba ve çocuklarına önemli bilgiler verdi.

Sıtkı Aslahan; Salonu Dolduran Gençliği Görünce Genç MASTÖB Başkanı Bilal Elmas ve Yönetime Teşekkürlerimi Sunuyorum. Malatyalı gençlerin birlik ve beraberlik içerisinde olması beni ve burada bulunan herkesi çok memnun etti. Buradaki birliktelik gençlerimizin bilgilenmesi ve gelişmesi açısından çok önemli. İnşallah bundan sonrada bu tip organizasyonlarda hep birlikte oluruz diyerek katılımcılara ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

GENÇ MASTÖB Genel Sekreteri İbrahim Balcı programla ilgili yaptığı değerlendirmede bizler her daim Gurbetteki Malatya’lı hemşerilerimizin yanında olduk. İstanbul’da ki Malatya gençliği bulundukları her alanda ,Büyklerinin örnek olduğu gibi kendilerinin de diğer gençlere yaşantı ve davranışları ile örnek olduklarını belirterek tüm Malatya ve MASTÖB gençliğine teşekkür etti.

Seminer Sonrası Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslahan, MASTÖB Genel Başkanı Ve Yeni Malatyaspor Klüp Başkanı Adil Gevrek  , Basri Düzenli –   GENÇ MASTÖB Başkanı Bilal Elmas ,Genel Sekreteri İbrahim Balcı ,Teşkilat Başkanı Şaban Göktekin ,   Mali Ve İdare İşlerden Sorumlu Genel Bşk Yrd. Ömer Yoldaş ,Projeden Sorumlu Genel Bşk Yrd. Kubilay Akpolat ,Sağlıktan Sorumlu Genel Bşk. Yrd. Metin Akyüz ,Basından Sorumlu Genel Bşk.Yrd. Ahmet Şahin , Derneklerden Sorumlu Genel Bşk. Yrd. Selçuk Gökçe ,Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Bşk. Yrd. Aykut Arıkboğa ,Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Bşk.Yrd. Ahmet İlbak ,Siyasetten Sorumlu Genel Bşk.Yrd. Emir Köse ,Tanıtım Ve Medyadan Sorumlu Genel Bşk.Yrd. Bilal Dursun ,Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Bşk.Yrd. Yunus Suna’ya çalışmalarından ve programa katkılarından dolayı plaket verildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ