fbpx
25.02.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Hekimhanlılar’dan Avşar’a sevgi seli,Hekimhanlılar Avşar’ı bağırlarına bastı

Hekimhanlılar’dan Avşar’a sevgi seli,Hekimhanlılar Avşar’ı bağırlarına bastı

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar Hekimhan merkezde ve Güzelyurt köyünde seçim çalışmalarına katılarak ,hemşehrilerinden Cumhur İittifakı adayı Mustafa Arıkan’a destek olmalarını istedi.

Seçim çalışmalarına gece gündüz devam eden MHP Malatya İl başkanı R.Bülent Avşar, Hekimhan merkez’de iki bin kişilik bir vatandaş karşıladı. Karşılamadan dolayı memnuniyetini dile getiren Avşar, “Hekimhan’da iş tamam. Hemşehrilerim kararını vermiş.Bundan sonra Mustafa Arıkan başkanımız 31 Mart sonrası Hekimhanlılara yapacağı hizmetler ile anılacaktır.”ifadelerini kullandı.

Hekimhan seçim bürosuna iki bin kişilik bir vatandaş topluluğu ile gövde gösterisi yapan akabinde cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Arıkan ile birlikte Hekimhan merkezde esnaflar ile buluşan MHP Malatya İl Başkanı  R.Bülent Avşar, 31 Mart akşamı zafer inananların olacaktır ifadelerini kullandı.

GÜZELYURT’A ZİYARET

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar  , Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Arıkan ve teşkilat ile birlikte Güzelyurt ilçesine ziyarette bulundu. Kalabalık bir vatandaş tarafından karşılanan Avşar, gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetini dile getirdi. Güzelyurt mahalle muhtarı Mustafa Tunç, ‘Güzelyurtlu  MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar’ı burada ağırlamaktan dolayı memnun olduğumuzu dile getirmek isterim. Bundan böyle tüm hemşerilerim bilsin ki, sorunlarımızı sorunları olarak gören bir il Başkanı var. Ve Güzelyurtlu. Şuna inanın ki MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar, her koşulda yanımızda olacaktır.”ifadelerini kullandı.

Hemşehrilerine Güzelyurt’ta bir konuşma yapan MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, “Yarabbi bugünkü birliğimizi gör! Biz inandık! 31 Mart günü, senin yardımın ve izninle sağduyunun birlikteliğini Hekimhan’a, Hekimhan’ı ise Türkiye’ye kazandıracağız! Hekimhan’a tersine bir göç dalgası başlatıp, istihdam imkânları yaratacağız. Çehresi değişecek Hekimhan’ımızın; yüzü gülecek, bereketi artacak. Maden ve ceviz nefes olacak Hekimhan’a. Yolsuz, susuz ve  karanlıkta kalmış bir tek köyümüz, mahallemiz kalmayacak! Hacı Mustafa Başkanımızın gayreti ve Selahattin Gürkan Başkanımızın da destekleriyle bu makus talih değişecek!”şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Arıkan’ın 44 proje ile Hekimhan nefes alacak diye konuşmasına devam eden Avşar, “ Mustafa başkanımızın tecrübesi ile birlikte Hekimhan 20 yıl sonra gelen bir şansı değerlendirmeli. Güzelyurt ve Hekimhan zaten kararını vermiş. Cumhur İttifakı adayı Mustafa Arıkan başkanın etrafında kenetlenmiş. Ve öyle zannediyorum ki, 31 Mart akşamı zafer bizim olacaktır”dedi.

Mahalle toplantısından sonra MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Güzelyurt’lu hemşehrileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Güzelyurt’un tüm sorunlarını da dinleyen Avşar, tüm sorunların üstesinden geleceklerini dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ