01.12.2023 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Hemşehrilerimizle Gönül Köprülerimizi Sağlamlaştırıyoruz

Hemşehrilerimizle Gönül Köprülerimizi Sağlamlaştırıyoruz

YEŞİLYURT BELEDİYESİ, İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA YÖNELİK YARDIM HİZMETLERİNİ ARTIRDI

“Hemşehrilerimizle Gönül Köprülerimizi Sağlamlaştırıyoruz”

‘Gönül Belediyeciliği’ hizmetleriyle vatandaşlarla arasındaki gönül köprülerini sağlamlaştıran Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Onbir Ayın Sultanı Ramazan Ayıyla birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinde ziyaret ederek talep ve isteklerin yerine getirilmesine büyük önem veriyor.

 Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile Hoca Ahmet Yesevi Mahalle Muhtarı Orhan Ünalır, Yeşilyurt Belediyesinin sosyal yardım hizmetlerinden yararlanan bir aileyi ziyaret ederek, talep ve isteklerini dinlediler.

Ev halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yanında getirdiği hediyeleri çocuklara verirken, çocukların mutluluğu gözlerine yansıdı.

Aile fertlerinin taleplerinin yerine getirilmesi konusunda yetkililere talimatlar veren Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Hoca Ahmet Yesevi Mahallemizde ikamet eden ve Emanet Çarşımızdaki faaliyetlerimizden yararlanan ailemizi ziyaret ederek hem sohbet ettik hem de taleplerini öğrendik. Belediye olarak klasik belediyecilik hizmetlerinin dışında sosyal faaliyetlere de büyük önem veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretlerde insanlarımızın gönül dünyasındaki güzelliklerle, samimiyetle güzel anlar geçiriyoruz.  Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler ise paylaştıkça çoğalır. Vatandaşımızın iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın gönüllerini kazanmaya ve pandemi süreci ile ilgili uyarılarda bulunmaya özen gösteriyoruz. İçinde bulunduğumuz salgın, milletimizle dayanışma ruhunu oluşturmamıza asla engel değildir. Vatandaşlarımızın sıcak, samimi ve içten ilgileriyle karşılaşmak bizi mutlu ediyor. Çalışmalarımızı vatandaşlarımızla hep iç içe hep yürek yüreğe sürdürüyoruz, sürdürmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle hem bugün ziyaret ettiğimiz ailemizin hem de tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan ayını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, kutluyorum.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: