17.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Huawei, Apple’ı tahtından indirmek istiyor!

Huawei, Apple’ı tahtından indirmek istiyor!

Çinli teknoloji devi Huawei, şu anda dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi konumunda yer alıyor. Ancak, şirket yetkilileri bu konumda uzun süre kalmayı düşünmediklerini belirtiyor.

Huawei’den Mate 9 Porsche Design

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin bugün duyurusunu gerçekleştirdiği Mate 9 modelinin,…

Reuters’in haberine göre Huawei, önümüzdeki 1 – 2 yıl içerisinde Apple’ı sollayarak bir sıra yükseleceğini ve dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi olacağını iddia ediyor.

Huawei, sanal gerçeklik teknolojilerine ağırlık verecek!

Çinli üreticilerin son zamanlarda bu kadar hızlı yükselişe geçmelerinde, üretim kalitesinin artmasının yanı sıra Apple, Samsung, HTC, LG ve Sony gibi markalara göre çok daha uygun fiyatlı olmaları büyük rol oynuyor.

Huawei CEO’su Richard Yu yaptığı açıklamada, ikinciliği Apple’ın elinden almak için kullanıcıların karşısına her geçen gün başka bir yenilik ile çıkacaklarını ve bu süreçte, yapay zeka, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerine çok daha fazla ağırlık vereceklerini belirtiyor.

Son zamanlarda kullanıcılardan Curpetino merkezli teknoloji şirketi Apple’ın yenilikçi ruhunu kaybettiğine dair şikayetlerin gelmeye başlaması ve Apple ile Huawei arasındaki akıllı telefon satış rakamlarının yakın seviyede olması Huawei’nin bu iddiasını güçlendiriyor.

:: Sizce Huawei, Apple’ı geride bırakmayı başarabilir mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/huawei-applei-tahtindan-indirmek-istiyor-76648

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ