28.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, birtakım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya’ya geldi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, birtakım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya’ya geldi

İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET

 

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, birtakım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya’ya geldi. Ziyareti kapsamında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret eden Bakan Yerlikaya, anı defterini imzaladıktan sonra deprem sürecinde Malatya’da devam eden ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar ile ilgili bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Bakan Yelikaya’ya yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, vatandaş ve esnafların taleplerini de iletti.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Malatya ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı ve Kuyumcular Çarşısı’nda bulunan geçici iş yerlerini ziyaret etti. Esnaflarla bir süre sohbet eden Bakan Yerlikaya, yeni iş yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Daha sonra Teknokent Konteyner Merkezi’nde bulunan depremzedeleri ziyaret eden Bakan Yerlikaya, depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.

Bakan Yerlikaya vatandaş ve esnaf ziyaretlerinin ardından Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında kurulan Afet Koordinasyon Merkezinde toplantıya katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ