20.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

iPhone 7 yüzünden kolu yandı!

iPhone 7 yüzünden kolu yandı!

Artık sık sık yaşanan iPhone 7 olaylarına bir yenisi daha eklendi. Hamile bir kadın iPhone 7‘nin oluşturduğu hasar nedeniyle hastahanelik oldu. Genç kadının kolunda 2. derece yanık tespit edildi.

iPhone 7 Plus yandı!

Çin’de yanlışlıkla yere düşürülen iPhone 7 Plus, düştükten hemen sonra alev aldı. Apple durum ile…

iPhone 7 ile uyuyakaldı, kolu yandı

Eğer yatağa/koltuğa uzandığınızda akıllı telefonunuzdan bir şeyler izlemeyi seviyorsanız bu hikayeyi aklınızda tutmanızda fayda var. Avustralya’lı Melanie Tan Pelaez de bu şekilde video izlemeyi sevenlerden.

Cihazı şarja takıp, uykuya dalan kadın, sabah uyandığında bir terslik olduğunu fark etmiş. Uyuyakaldığı sıradan koluna düşen iPhone 7, bu bölgenin feci bir şekilde yanmasına sebep olmuştu.

Hastanede yapılan kontrolde bu yanığın sebebinin iPhone 7 ve şarj cihazı olduğu doğrulandı. Hamile kadının çocuğuna herhangi bir zarar gelmezken, telefonun neden böyle bir şey yaptığı sorgulandı.

Cihazı yaşadığı bölgedeki bir Apple Store‘dan alan Melanie, bu hasar sebebiyle estetik ameliyat olmak zorunda.

İncelemede bulunan uzmanlar ise kullanıcıları telefonla uyunmaması konusunda uyarıyorlar. Şarj cihazının herhangi bir şekilde hava ile bağlantısının kesilmesi durumunda (yastık, vücut) inanılmaz ısılara erişebiliyor.

:: Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK :

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ