20.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

iPhone modelleri arama yapamıyor! #teknoloji

iPhone modelleri arama yapamıyor! #teknoloji

Apple iPhone akıllı telefonlar yeni bir sorunla karşı karşıya. Bu seferki sorun, iOS cihazların telefon işlevini yerine getirememesine sebep olacak kadar ciddi.

iPhone hakkında ilginç gerçek

Yapılan araştırmada iPhone için ortaya çıkan gerçek insanı şaşırtmayı başarıyor. Tim Cook’un…

iPhone modellerinde telefon uygulaması sorunu

Apple Destek Topluluğu’ndaki iPhone kullanıcıları, telefon uygulamasıyla yaşadıkları sorunlar konusunda oldukça şikayetçiler. Şikayetlere göre iPhone 7, iPhone 6S ve iPhone 5S modellerinde telefon uygulaması donuyor. Bu sebeple de arama yapmak, aramalara cevap vermek veya telefon işleviyle ilgili farklı işlevleri gerçekleştirmek mümkün olmuyor.

Telefon uygulamasıyla ilgili bu sorunların birçok kullanıcı için iOS 10.1.1 güncellemesi sonrasında başladığı ancak sorunun iOS 10 mobil işletim sistemi ile birlikte baş gösterdiği ifade ediliyor. Ek olarak, bu sorunla karşılaşıldığında yeniden başlatma veya fabrika ayarlarına sıfırlamanın da bir çözüm sağlamadığı belirtilmekte.

Konuyla ilgili Apple tarafından henüz herhangi bir çözüm maalesef sunulmuş değil. Öte yandan şirketin iOS 10.2 güncellemesi için ciddi anlamda çalışması gerekiyor gibi gözüküyor. Malum birçok iPhone modeli kullanıcısı, dokunmatik ekran ve batarya problemleriyle uğraştığı konusunda şikayetçi durumda.

iOS 10.2 Beta 6 yayınlandı!

Apple, iOS 10.2’nin beşinci beta sürümünün üzerinden henüz kısa bir süre geçmişken, iOS 10.2 Beta…

iOS 10.2 Beta 6 dağıtımının geliştiricilere sunulmuş olması güncellemenin son kullanıcılara çok yakında geleceğine işaret ediyor. Bakalım bu sürüm sonrasında sorunlar çözülecek mi ya da yeni sorunlar ortaya çıkacak mı?

:: iPhone akıllı telefonunuzda siz de telefon uygulamasıyla ilgili sorunlar yaşıyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK :

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ