28.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Karşınızda mercan mavisi Galaxy S7 Edge

Karşınızda mercan mavisi Galaxy S7 Edge

Mobil cihazlarda renk çeşitliliği, tıpkı moda da olduğu gibi zaman zaman değişiyor. Günümüzde sık sık gördüğümüz siyah, beyaz, gümüş, altın gibi renklerden sonra Samsung’un galaxy s7 edge için üreteceği yeni mercan mavisi rengi ilgi çekeceğe benziyor.

Samsung Galaxy S7 İnceleme

Merakla beklenen Samsung Galaxy S7 incelemesi ile karşınızdayız. Yeni amiral gemisi, bir önceki…

Mercan mavisi Galaxy S7 edge

Samsung’un Note 7 serisinde kullanıcılarla buluşturmayı planladığı mercan mavisi rengi maalesef gerçekleşemedi. Piyasaya çıktıktan sonra yaşanan patlamalar sonrası Samsung’un Note 7’leri geri çağırarak üretimi durdurması, bu güzel renge de veda ettiğimiz anlama geliyordu.

Geçtiğimiz haftalarda Galaxy S7’nin üretim bandından sızdırılan bir arka kapak fotoğrafı, bu rengin S7 ailesine gelebilme ihtimalini arttırmıştı. Nihayet Samsung Singapur resmi fotoğrafları paylaşarak mercan mavisi renginin S7 Edge’e eklendiğini kesinleştirdi.

5 Kasım’da Singapur’da çıkışını gerçekleştirecek olan mercan mavisi Galaxy S7 Edge’de renk farklılığı dışında değişen hiçbir şey yok.

Türkiye’ye gelecek mi ?

Firmalar genellikle arz talep oranını göz önünde bulundurarak belli renkleri tüketicinin kullanımına sunuyor. Bu bağlamda Türkiye’de tüketicinin bu konuda bir talebi olursa, bu rengin S7 Edge ailesine eklenme ihtimali var.

:: Yeni mercan mavisi Galaxy S7’yi beğendiniz mi ?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://beydagihaberajansi.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ