29.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile ÇEKÜD’ün birlikte projelendirdiği Çağımızın İmtihanı ‘İsraf’ konulu konferansı verildi

Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile ÇEKÜD’ün birlikte projelendirdiği Çağımızın İmtihanı ‘İsraf’ konulu konferansı verildi

İNSAF ET, İSRAF ETME..!

Gençlik Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile ÇEKÜD’ün birlikte projelendirdiği Çağımızın İmtihanı ‘İsraf’ konulu konferansı ile Bilgeden Bilince Konferansları kapsamında öğrencileri bir araya getirdi. Yapılan konferansta geleceğe aydınlık bakmak, düşünmek, fikirler oluşturup, çözüm bulmak için yeniden değerlendirmeler yapıldı.

Konferansa Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü, Yurt Müdürleri, ÇEKUD Malatya Temsilcisi ve çok sayıda konuk katıldı.

Konferans özel konukları ise Turgut Özal Tıp Merkezi’nden Doç. Dr. Ahmet Ünal ve Doç. Dr. Turan Yıldız oldu. Hayatımızda israfın ne boyutlarda ve özellikle hangi alanlarda yapıldığı konusu tüm detayları ile katılımcılarla paylaşıldı.

Konferans sonunda katılımcılardan sorular alarak bizzat katılımcılarla israfı değerlendirmeye alan özel konuklar önemli değerlendirmelerde bulundular. Teşekkür konuşmalarından sonra konferans sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ