30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Fethi Gemuhluoğlu Semyozyumu düzenliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Fethi Gemuhluoğlu Semyozyumu düzenliyor

DOSTLUĞUN SEMBOLÜNE VEFA

Malatya’nın önemli değerlerinden ve dostluk üzerine söylevleriyle bilinen gönül insanı Fethi Gemuhluoğlu, ölümünün 40. yıldönümü anısına Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenecek sempozyumla anılacak. 

fetih_gemuhluoglu

Ramada Plaza Altın Kayısı Oteli’nde 7 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek sempozyum, saat 09.30’da düzenlenecek açılış programıyla başlayacak. Gemuhluoğlu ile ilgili bir belgeselin de gösterileceği açılış programının ardından Mahmut Bıyıklı’nın yöneteceği ilk oturum düzenlenecek. Ahmet Haluk Dursun, Ali Gemuhluoğlu ve Sadık Yalsızuçanlar’ın sunum yapacağı ilk oturumun ardından öğleden sonra saat 13.30’da Bünyamin Yılmaz’ın yönetiminde ikinci oturum gerçekleştirilecek. İkinci oturumda Şerif Aydemir, Mustafa Özçelik, Ebubekir Kurban ve Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yalçın Yılmaz; Fethi Gemuhluoğlu’nu anlatacaklar. 

Saat 15.00’de başlayacak üçüncü ve son oturum ise Fatma Gülşen Koçak’ın yönetiminde ve Dr. Timuçin Çevikoğlu, Haluk Cömertoğlu, Meryem Aybike Sinan ile Prof. Dr. Hüseyin Algül’ün katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Program kapsamında ayrıca Fethi Gemuhluoğlu Fotoğraf Sergisi de açılacak. 
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ