fbpx
29.02.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Malatya’da ‘Ailecek Camideyiz’ etkinliğine yoğun ilgi

Malatya’da ‘Ailecek Camideyiz’ etkinliğine yoğun ilgi

ANNE-BABA VE ÇOCUKLAR CAMİYE KOŞTU

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen “Ailecek Camideyiz” etkinliğinin 2017 yılı ilk programı gerçekleştirildi. Programla, aileler camiye adeta akın etti.

Çöşnük Mahallesi’ndeki Eyüp Sultan Camii’nde başlatılan program kapsamında önce ailecek öğle namazı eda edildi. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay ile şube müdürlerinin hazır bulunduğu ve yoğun ilgi gören programda, Namazın ardından cami imam-hatibi tarafından “Namaz” konulu bir sohbet gerçekleştirildi. Cami çıkışında çocuk katılımcılara küçük boy namazlık hediye edildi. Cami bahçesinde de tüm katılımcılara tatlı ikram edildi.

Ayrıca hazırlanan etkinlik köşesinde, daha sonra kendilerine ulaştırılmak üzere her aile için ayrı ayrı hatıra fotoğrafı çekimi yapıldı.

İkinci program 30 Nisan’da

2017 yılı “Ailecek Camideyiz” etkinliğinin ikinci programı 30 Nisan 2017 Pazar günü Turgut Özal Camii’nde; üçüncüsü 21 Mayıs 2017 Pazar günü Özgür Tepe Camii’nde düzenlenecek.

“Ailecek Camideyiz” Etkinliğine katılmak isteyen vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nin 0422 377 19 32 numaralı telefonuna başvurarak kayıt yaptırabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ