06.12.2023 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Malatya’da S,J,T,M plakalı toplu taşıma araçları ile ilgili denetimler devam ediyor.

Malatya’da S,J,T,M plakalı toplu taşıma araçları ile ilgili denetimler devam ediyor.

Kurallara uymayan araçların plaka ve yetki belgeleri iptal edilecek

BÜYÜKŞEHİR’DEN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA DENETİM

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından S,J,T,M plakalı toplu taşıma araçları ile ilgili denetimler devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı halkın huzurlu, güvenli ve konforlu seyahat etmesi için denetimlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir belediyesi tarafından verilen bilgilere göre, Ulaşım Hizmetleri Dairesi Toplu Ulaşım Hizmetleri Şube Müdürlüğüne bağlı Toplu Taşıma Denetleme Birimi tarafından; işletme ruhsatı, hat ve güzergâh ihlalleri, araç kapasitesinden fazla yolcu taşıma ve kış şartlarına uygunluk konularında araçlar denetleniyor.

toplu_tasima_denetim

1-14 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılan denetimler sonucunda 473 toplu taşıma aracının kontrol edildiği, bu toplu taşıma araçlarından kurallara uymadığı tespit edilen 158 araç hakkında gerekli cezai işlemin uygulandığı bildirildi.

Öte yandan, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nca denetimlerin aralıksız bir şekilde devam edeceği, denetimler sırasında kurallara uymadığı tespit edilen toplu taşıma araçlarının plaka ve yetki belgelerinin iptal edileceği belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d