19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Malatya’da Türk Demokrasisinin büyük yara aldığı 28 Şubat post-modern darbesinin yıldönümünde önemli bir etkinlik düzenliyor.

Malatya’da Türk Demokrasisinin büyük yara aldığı 28 Şubat post-modern darbesinin yıldönümünde önemli bir etkinlik düzenliyor.

Büyükşehir Belediyesi’nden önemli bir etkinlik daha

28 ŞUBAT, ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİYLE ANLATILACAK

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Türk Demokrasisinin büyük yara aldığı 28 Şubat post-modern darbesinin yıldönümünde önemli bir etkinlik düzenliyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından 2017 kültürel ve Sanatsal etkinlikler kapsamında 28 Şubat Salı günü "28 Şubat Bahara Kast" şiir ve müzik dinletisi sunulacağı belirtildi.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgiye göre, Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezleri (MABESEM) tarafından yönetmenliğini Çoşkun Karaağaç’ın, sunumunu ise  Burak Gün’ün yaptığı "28 Şubat Bahara Kast" şiir ve müzik dinletisinin 28 Şubat Salı günü düzenleneceği kaydedildi.

Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Salonu’nda Saat 19:00’da düzenlenecek olan şiir ve müzik dinletisine herkesin davetli olduğu belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ