30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor?

Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor?

Galaxy Note 7 ile ilgili ortaya çıkan patlama haberlerinden sonra Samsung Note 7 satışlarını durdurmuş ve piyasaya yeni ürünleri sürmüştü. Çok geçmedi ki yenilenen Galaxy Note 7 modelleri de satışa çıktığı bölgelerde çeşitli sıkıntılar yaşamıştı. Samsung, Galaxy Note 7 modelinin fişini çekti ve üretimini tamamen durdurduğunu, modeli de geri çektiğini açıklamıştı.

Samsung Galaxy Note 7’nin fişini çekti

Teknik özelliklere bakacak olursak, Galaxy S7 edge, hala Galaxy Note 7 kadar güçlü bir telefon. Zaten iPhone 7 ile Galaxy S7 karşılaştırma videomuzda da güncel olarak belirtmiştik.

İşte Galaxy S7 modeline odaklanan Samsung, satışları artırmak adına S7 edge modeline yeni bir renk seçeneği ekleyebilir.

Galaxy S7 ile iPhone 7 karşı karşıya Samsung, Galaxy S7 ailesine odaklanacak Mavi Galaxy S7 edge üretimi görüntülendi

Şimdilik sadece Amerika pazarına sunulacağı iddia edilen Blue Coral adlı mavi renkli sürüm, ilk olarak Amerika’nın en büyük operatörlerinden Verizon ile beraber satışa sunulacak.

Note 7 iptalinden sonra özellikle operatörlerin durumdan hoşnut olmamasının üzerinden, Samsung’dan operatörleri memnun edecek yenilikler görebiliriz. Mavi Galaxy S7 edge ise, Samsung’un Verizon’a vereceği bir çilek olabilir.

Henüz Blue Coral renk seçeneğinin Galaxy S7 modellerine global olarak gelip gelmeyeceği kesinlik kazanmış değil. Ama hızlı bir şekilde Verizon’ın mavi S7’leri hızlıca satışa sunabileceğini şimdiden söyleyebiliriz.

:: Sizce yeni renk seçenekleri ve yazılımsal güncellemelerle, Galaxy S7 ailesi Note 7 kayıplarını azaltabilir mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/mavi-galaxy-s7-edge-mi-geliyor-76004

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar mahmut dedi ki:

    Güzel Haber , Elinize sağlık

BİR YORUM YAZ