30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

MHP Diyarbakır  İl teşkilatının yeni hizmet binası açılışı yapıldı.  Açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’da katıldı.

MHP Diyarbakır  İl teşkilatının yeni hizmet binası açılışı yapıldı.  Açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’da katıldı.

MHP Diyarbakır İl Teşkilat Hizmet Binası Açıldı

MHP Diyarbakır’ı Salladı

MHP Diyarbakır  İl teşkilatının yeni hizmet binası açılışı yapıldı.  Açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’da katıldı.

MHP Diyarbakır  İl teşkilatının yeni hizmet binasının açılışına, MHP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek,Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak,Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, MHP Batman İl Başkanı Mehmet Açık, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan, Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanı Mehmet Ali Çiçek, MHP Batman Belediye Başkan Adayı  Hayrettin Bektaş ve çok sayıda ülkücü katıldı.

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar , MHP Diyarbakır İl binasının açılışına katılmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirerek, “Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın bey ile burada bulunmaktan ve MHP Diyarbakır İl binamızın açılışında bulunmaktan dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. İl Başkanımız Cihan Kayaalp ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’da Diyarbakır’da ülküdaşları ile olmaktan dolayı mutlu odluğunu dile getirerek, “Diyarbakır İl Başkanımız Cihan Kayaalp ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bu güzel binamızın tüm ülkücü camiaya hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın ve beraberindeki parti yönetimi ile Diyarbakır’da MHP İl Başkanlığının yeni teşkilat binasının açılışına katıldı. Civar illerin parti yetkililerinde katıldığı açılışte bir konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı E.Semih Yalçın, “Cumhurbaşkanımızın da dile getirdiği gibi, Cumhur İttifakı gelip geçici bir heves değildir. Bu ittifak anlayışı Türkiyede 15 Temmuz travması sona erinceye kadar devam edecektir. Bu ülkede 4 siyasi hareketin amaçları, güttükleri siyaset farklı olduğunda sırtını yasladıkları iki terör örgütü FETÖ ve PKK ‘da olduğunda bu ülkede beka sorunu vardır “dedi.

Cumhur İttifakının  Türkiye’nin İstikbalini inşa etmiş bir siyasi yapı olduğunu vurgulayan Genel Başkan Yardımcısı Yalçın , “Cumhut İttifakının idealinin ne olduğunu artık millete anlattığımızı zannediyorum. Cumhur İttifakı partilerin kendi  siyasi gelecekleri ile alakalı oluşmuş bir yapı değildir. Cumhur İttifakı Türkiye’nin geleceğini inşa edecek bir harekettir. MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi seçim sonrasında da Cumhur İttifakı anlayışı 2023 Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılı birlikte karşılayacaklar birlikte kutlayacaklar.”ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ