fbpx
15.04.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

MHP’li Tabaroğulları: “Hekimhan Projelerimizle Cazibe Merkezi Olacak”

MHP’li Tabaroğulları: “Hekimhan Projelerimizle Cazibe Merkezi Olacak”

MHP’li Tabaroğulları: “Hekimhan Projelerimizle Cazibe Merkezi Olacak”

Cumhur İttifakı’nın MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Hekimhan’da görüştüğü her insandan, Hekimhan’ın hizmetler konusunda yaşadığı sıkıntıları dinleyen Tabaroğulları, “Hekimhan projelerimizle cazibe merkezi olacak” dedi.

Hekimhan’ın bölgesinde gelecekte il olmaya namzet bir yerleşim bölgesi olduğuna dikkat çeken ve Hekimhan’ı projeleriyle 100 bin nüfusa göre planladıklarını hatırlatan Tabaroğulları, “İnsanlarımızla bir araya geldiğimizde gördüğümüz şey, Hekimhan’ın hak ettiği ve alamadığı hizmetler konusunda şikayetçi olması. Hekimhanlı ilçesinin potansiyelinin farkında ve bir şeylerin değişmesini arzuluyor. Bu seçim Hekimhan’ın seçimi. Ben bu işi görev olarak gördüğüm için aday oldum. Büyük projelerimiz var, bunları tek tek anlatıyoruz. Hekimhan projelerimizle cazibe merkezi olacak. İnsanlarımız bu beldede yaşamaktan mutlu olacak. Çocuklarımız, gençlerimiz, ailelerimiz Hekimhan’da yaşamanın keyfine varacak. Bu bereketli topraklarda arzu ettikleri hizmetlere ulaşacaklar.” şeklinde konuştu.

“Sorunları ve Çözüm Yollarını Biliyoruz”

Sahada Cumhur İttifakı olarak bir bütünlük içerisinde çalışıldığını belirten Tabaroğulları, “2 Cumhur İttifakı demek hizmet demek, güçlü belediyecilik demek. Biz bu gücün Hekimhan’da hizmete dönüşmesini sağlayacağız. Kapı kapı dolaşıp esnaflarımızı, ev hanımlarını, gençleri ve çocukları dinliyoruz. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı’nın MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, ilçe merkezinin yanı sıra Güzelyurt, Kurşunlu ve mahallelerde ziyaretlerde bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ