17.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Müzik Dinlerken iPhone 7 Şarj Etmek Kaç TL?

Müzik Dinlerken iPhone 7 Şarj Etmek Kaç TL?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus duyurusunun ardından hepimizin tartıştığı bir şeyler oldu. Ama bunlar içinde en çok konuşulan ise 3.5 mm‘lik kulaklık girişinin tarih olmasıydı.

iPhone 7 Özellikleri ve Fiyatı

iPhone 7 nihayet resmi olarak tanıtıldı. iPhone 7 özellikleri, çıkış tarihi, fiyatı ve telefonla…

Yeni iPhone 7 kulaklıkların Lightning girişi olacak ve sadece iPhone 7’ler ile kullanılabilecekler. Ayrıca bu kulaklıkları kullanırken aynı anda telefonunuzu şarj edemiyorsunuz

Belkin, iPhone 7 için özel bağlantı geliştirdi

Eğer iPhone 7 almayı düşünüyorsanız ve hem şarj hem de müzik dinlemenize yarayacak bir cihaz geliyor. Samsung ve Apple cihazlar için aksesuar yapan Belkin‘in duyurduğu bu bağlantı noktası sayesinde Lightning girişi iki ayrı bağlantı noktası kazanıyor.

Firma bu bağlantı cihazını Apple ile birlikte çalışarak hazırlıyor. 48 kHz, 24-bit ses çıkışını destekleyen, ikili portun işin sonunda Apple tarafından Apple Store‘a taşınması bekleniyor.

Geldik en merak edilen noktaya. Telefonunuzda aynı anda şarj cihazı ve kulaklık kullanmanın bedeli 40 dolar olacak. Yani kaba hesapla yaklaşık 120 TL diyebiliriz.

Elbette bu fiyat sadece Belkin için geçerli durumda. Eğer Apple ürünü kendi mağazasına taşırsa fiyatta farklılık olabilir.

:: iPhone 7 için üretilen ikili Lightning portu hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/muzik-dinlerken-iphone-7-sarj-etmek-kac-tl-75202

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ