19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Nar-ı Arguvan 1  Türkü Albümü Büyük İlgi Görüyor

Nar-ı Arguvan 1  Türkü Albümü Büyük İlgi Görüyor

Türkülere ve Türkü Okuyan Sanatçı ve Halk Ozanlarına  büyük önem veren STUDYO ATAKAN son günlerde çıkardığı Türkü Albümlerine bir yenisini daha ekleyerek Türkü Sevenleriyle Nar-ı Arguvan 1  Adlı albümü buluşturdu.   Nar-ı Arguvan 1  Adlı albümde 15 ayrı bir birinden kıymetli Sanatçı albüme katlı sundu.

STUDYO ATAKAN YAPIM ve MÜZİK Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan  yaptığı açıklamada , daha öncede  Yeşim Binbir’in Yar-ı Yürek albüm tanıtımında söylediğim gibi  durgun olan müzik piyasasının yeniden canlanması için biz STUDYO ATAKAN YAPIM ve MÜZİK olarak elimizden ne geliyorsa gayret göstereceğiz.  Kendi Memleketimizin Türküleri asla bin yıllardır susmadı bundan sonrada susmayacak ve bizler susturmayacağız. Özellikle yöre sanatçılarına ve yöre türkülerinin gün yüzüne çıkması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz diyerek ,  Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Malatya Kültürüne ve Bölge Kültürüne hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

STUDYO ATAKAN YAPIM ve MÜZİK Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan  , ayrıca  geçtiğimiz günlerde Sanatçımız Yeşim Binbir’in Yar-ı Yürek albümünü çıkardık. Albüm çok kısa bir zaman içerisinde çıkmasına rağmen çok güzel satışlar yakaladık.  STUDYO ATAKAN YAPIM ve MÜZİK olarak çıkardığımız  Yeşim Binbir’in Yar-ı Yürek albümü ile Nar-ı Arguvan 1  Adlı albümü şu an Türkiye ve Yurt dışından ciddi destek buluyor.  Yaz tatili olmasından dolayı  Yurt dışından veya yurt içinden memleketine gelen  gurbetçi vatandaşlarımız albümlere yoğun ilgi gösteriyor.

Malatya’lılar ve Türkü Dostları Sanatçılarımızın Orijinal Albümlerini ATAKAN MÜZİK etiketiyle tüm müzik marketlerde bulabilirler diyerek  albüme desteklerinden dolayı Malatya ve Türkü Dostlarına teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ