20.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Olloclip, iPhone 7 için lens setlerini duyurdu

Olloclip, iPhone 7 için lens setlerini duyurdu

Olloclip, Apple iPhone modelleri için yeni lens setleri duyurma geleneğini bozmamış durumda. Son olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yeni ürünlerini tanıtan şirket tam istediğiniz kareyi yakalamanız için tasarlanmış.

iPhone 7 Plus kamerası farklı çalışıyor iPhone 7 kamera puanı belli oldu! Olloclip Core, Active, Macro Pro özellikleri

Olloclip tarafından sunulan yeni lens setleri: Core, Active ve Macro Pro modellerinden oluşuyor. Güncellenen tasarımları, üst kalite çok elementli optikleri, tamamen yeni Connect değiştirilebilir lens sistemi ve yenilikçi takıp çıkartılabilir lens tabanıyla şirket mobil fotoğrafçılığı yine bir adım daha öteye taşımış.

Core Lens Seti ile balık gözü, süper geniş ve 15x makro lensleri; Active Lens Seti ile 2x telefoto ve ultra geniş lensleri; son olarak Macro Pro Lens Seti ile birlikteyse 7x makro, 14x makro ve 21x makro lensleri sunulmakta.

Connect değiştirilebilir lens sistemi nedir?

Yeni Connect değiştirilebilir lens sistemi, ödüllü selefinin tüm iyi özelliklerinin yanı sıra diğer tüm iPhone 7 Connect lensleri ile hızlıca ayarlanabilecek bir şekilde tasarlanmış. Şirket, ilk kez doğrudan çevrenize anında adapte olabilecek bir lens ürettiklerinin altını çiziyor.

iPhone cihazınızın hem ön hem de arka kameralarına hiçbir ekstra parça gerektirmeden hızlıca takılabilen Connect sistemi en iyi şekilde kameraya adapte oluyor ve optik performansın korunmasını sağlıyor. Ek olarak ürünün ekran koruyucularla da sıkıntı çıkarmadığını belirtelim.

Olloclip Core, Active, Macro Pro çıkış tarihi ve fiyatı

iPhone 7 ve 7 Plus için Core Lens Seti 99.99 dolar, Active Lens Seti 119.99 dolar ve Macro Pro Lens Seti 79.99 dolarlık fiyat etiketiyle şu anda ön siparişe açılmış durumda. Ürünlerin piyasaya çıkışı içinse Kasım ayının başları planlanıyor.

:: iPhone 7 serisi akıllı telefonunuz için Olloclip almayı düşüyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/olloclip-iphone-7-icin-lens-setlerini-duyurdu-75959

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Avatar ömer dedi ki:

    Güzel Haber , Elinize sağlık

  2. Avatar pelin dedi ki:

    Sitenizin takipçisiyim haberlerinizi özellikle takip ediyorum

BİR YORUM YAZ