28.09.2023 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Provokatör Eylemlere Karşı Birlik Ve Beraberlik Çağrısı

Provokatör Eylemlere Karşı Birlik Ve Beraberlik Çağrısı

“Birliğimizi, Kardeşliğimizi Bozamazlar”

AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük, Pütürge Belediye Başkan Adaylarının reklam panolarına yönelik yapılan saldırılara karşı açıklamada bulunarak, “Provakatörlerin ve iftiracıların çığırtkanlıklarına ve ortamı gererek birliğimize karşı ataklar yapanların karşısında olacağız. Biz dostluğun, hizmetin ve Pütürgeye yapılacak güzelliklerin yanında olacağız.” dedi

Pütürge Belediye Başkan Adaylarının reklam panolarına yönelik yapılan saldırılara karşı açıklamada bulunan AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Pütürge’de bu tür provokatör eylemleri gerçekleştirecek karakterde insanların olmadığına değinen Başkan adayı Mikail Sülük, yapılacak her türlü zararın Pütürge’ye bir şey kazandırmayacağını, el birliği ile bu tür eylemleri gerçekleştirenlerin karşısında mücadele ederek Pütürge’yi kalkındırmak için çalışacaklarını ifade etti.

PROVOKATÖRLERE VE İFTİRACILARA CEVAP

Birlik ve beraberliğin karşısında olanlarla mücadele edeceklerini belirten Başkan Adayı Mikail Sülük, “Provakatörlerin ve iftiracıların çığırtkanlıklarına ve ortamı gererek birliğimize karşı ataklar yapanların karşısında olacağız. Biz dostluğun, hizmetin ve Pütürge’ye yapılacak güzelliklerin yanında olacağız. Ateşe benzinle giden değil Birlik, Dürüstlük, Samimiyet ve Nezaketin adresi olacağız. Bizim kardeşliğimizi, birliğimizi ve dirliğimizi kimse bozamaz. Biz, Pütürge için yola çıktık. Pütürge’yi kalkındırmak için bu mücadelenin içerisinde yer aldık” şeklinde konuştu.

“BİRLİĞİMİZİN BOZULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Pütürge için kardeşçe, dostça bir tutum içerisinde seçim çalışmalarına devam edeğini belirten Başkan Adayı Mikail Sülük, “Ben gelmedim kavga için.. Benim işim sevgi için…. Dostun evi gönüllerdir.. Gönüller yapmaya geldim…diyen Yunus Emre’nin izindeyiz ve izinden gideceğiz. Bir olacağız, Diri olacağız, İri olacağız, Birlikte Pütürge olacağız. Özellikle seçim dönemlerinde türeyen iftira nitelikli bilgi ve belgelerin ve yapılan ithamlar gerçeklerden uzak ve tamamen haksız mesnetlerdir. Zaten bu tür paylaşım yapanlar ile hukuk mücadelemiz başlamıştır. Yine altını çizerek belirtiyorum ki, bu türden eylemlerin ve iftiraların bir Pütürgeli tarafından asla yapılmayacağı türden zavallıca söylemler olduğunu düşünüyorum. Her kim birliğimizi ve beraberliğimizi bozarsa, onların karşısında olacağız. Yırtılan reklam panoları benim veya başka bir partinin adayına  ait olabilir, bizler bu seçimi sükunet, barış, dostluk ve kardeşlik içerisinde sürdürmeye kararlıyız” sözlerine yer verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: