fbpx
23.04.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Şahbaz, Mhp İl Başkanı Avşar ve Yönetimine Başarılar Diliyoruz

Şahbaz, Mhp İl Başkanı Avşar ve Yönetimine Başarılar Diliyoruz

YEŞİLYURT MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ŞAHBAZ, BAŞKAN AVŞAR VE YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ

5 Kasımda MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanlığı’na delegelerin büyük teveccühü ile getirilen Bülent Avşar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz ve yönetimi MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanlığına getirilen Bülent Avşar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Samimi bir hava içinde geçen hayırlı olsun ziyaretinde, MHP İl Başkanı Bülent Avşar, “Muhtarlarımız bizim elimiz kolumuz.Muhtarlarımız demokrasimizin vazgeçilmezi pınarlarıdır.Bugün bizleri ziyaret eden muhtarlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz ve siz değerli muhtarlarımızdan mahallelerinizdeki sorunları dinlemek ve çözüm odaklı çare olmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim. MHP İl Başkanlığı olarak sizlere bir nebzecikte yardımcı olacaksak, bu bizleri sevindirir. Hayırlı olsun ziyaretlerimiz ve akabinde iadei ziyaretlerimizin hemen bitiminde, mahalle mahalle tüm muhtarlarımızı gezip yerinde sorunlarını dinleyeceğiz. Tekrar ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum”dedi.

Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz ise, “Milliyetçi Hareket Partisi” İl Başkanlığı’na seçilen  Bülent Avşar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz.Derneğimiz tüm siyasi partilere eşit mesafede olduğunu bildirmek isteriz. Ortak Paydamız Malatya ise, Biz muhtarlar olarak Başkan Bülent Avşar’dan mahallelerimizi gezip, muhtarlarımızdan mahallenin sorunlarını dinleyip, yardımcı olmasıdır. 15 Temmuz gecesi , MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyin dik duruşu sayesinde, Türkiye huzuru bulmuştur. Bundan dolayı Genel Başkana ve sizlere teşekkür ediyoruz. Ve görevinizde başarılar diliyoruz”ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yaklaşık 40 dakika süren muhtarlarla  olan istişarede, mahalle muhtarlarının mahalleleri hakkında bilgi alan MHP İl Başkanı Bülent Avşar, tüm mahalle muhtarlarına teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ