21.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Sayın Valimiz Aydın Baruş’ un  “Ramazan Bayramı” Mesajı

Sayın Valimiz Aydın Baruş’ un  “Ramazan Bayramı” Mesajı

Sayın Valimiz Aydın Baruş’ un  “Ramazan Bayramı” Mesajı

Ramazan Ayı süresince kardeş ve bir olmanın, yoksul ve mağdur durumdaki vatandaşlarımıza yardım ederek birlikte mutlu olmanın huzurunu yaşadık. Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yine hep birlikte yaşıyoruz.

Bayram günleri, aramızdaki kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak kardeş olduğumuzu tekrar hatırladığımız, coşkuyla ve hasretle kucaklaştığımız müstesna zamanlardır.

Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için vesile olan bu günleri en güzel şekilde değerlendirmeli, özellikle anne ve babamızı, akrabalarımız, öksüz, yetim ve kimsesizleri ziyaret ederek toplumun mağdur kesimlerini oluşturan kardeşlerimizin sevinçli bir bayram geçirmesi için elimizden gelen gayreti sarf etmeli, onlarla bayramın manevi huzur ve bereketini birlikte yaşamalıyız.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmelerini temin amacıyla Valiliğimizce gerekli tüm güvenlik ve trafik tedbirleri alınmıştır. Bu önlemlerin hassasiyetle uygulanması için güvenlik teşkilatlarına gerekli talimatlar verilmiştir. Bu güzel günlerin hüzne dönüşmemesi için tüm vatandaşlarımızdan trafik kurallarına titizlikle uymalarını istirham ediyorum.

Ramazan Bayramı vesilesiyle, bu mukaddes vatan toprakları üzerinde, huzur ve kardeşlik içerisinde yaşamamız için hayatını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, şehit ailelerimize, gazilerimize ve yakınlarına bir defa daha minnetlerimi ifade ediyorum.

Saygıdeğer Malatya Halkımız başta olmak üzere Aziz Milletimizin ve bütün İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, Cenab-ı Hak’tan herkese sağlık ve esenlikler niyaz ediyorum.

Aydın BARUŞ

Malatya Valisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ