fbpx
25.02.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Süleyman Solmazgül, Vakıflar Bölge Müdürü Doğan’ı Ziyaret Etti

Süleyman Solmazgül, Vakıflar Bölge Müdürü Doğan’ı Ziyaret Etti

Süleyman Solmazgül, Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğüne atanan Aynı zamanda akrabası olan Kenan Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrası iki taraftada ziyaret ile ilgili samimi duygularını dile getirdiler.

Malatya Vakıflar Bölge Müdürü Kenan Doğan, ‘‘Tarihi ve kültürel sorumluluğunu devletime olan inanç ve sevdam ile üstlenmiş bulunduğum yeni görevimde, şahsımı ziyaretle, töresine, ailesine ve üstlenmiş bulunduğu misyonuna olan liyakati ve hakkaniyetini bir kez daha ortaya koyan değerli akrabam Milli fikir ve mefkure adamı, sönmez Türk İslam Ülküsü mücadelesinin önder ismi, sayın Süleyman Solmazgül’e bu anlamlı, özlü ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkürü borç bilir, milli mücadele hedeflerinde muvaffakiyetler dilerim.’’ dedi.

Solmazgül, “Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü gibi binlerce yıllık Türk devlet geleneklerinin yaşatıldığı önemli stratejik kurumundaki görevine atanan, kan bağı, töre ve kültür bağlamında Aidiyet, Türkiye ve Dünya görüşüm nedeniyle İlliyet, bağım bulunan, değerli Yeğenim, Sayın Kenan Doğan’ı yeni görevinden dolayı ziyaret ettim. Sayın Doğan’ın şahsıma göstermiş olduğu ilgi alaka ve nezaket memnuniyetimize ve mahcubiyetimize vesile olmuştur. Sayın Doğan’ın ortaya koymuş olduğu Devlet tedrisatı, diyalektiği ve görev ahlak ve sorumluluk anlayışı. Öncelikle akrabam olması akabinde ise milli ve devlet sadakatimizdeki birlikteliğimiz ve müşterek değerlerimiz nedeniyle onur ve gurur vesilemiz olmuştur. Çok kıymetli akrabam ve değerli bürokratımız, sayın Kenan Doğan ‘ın bu milli ve kutsi görevini bilhakkın yerine getirecek irade, cesaret ve bilince güvenimiz tamdır. Bu vesile ile Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü görevine atanan sayın Kenan Doğan’a ziyaretimizden dolayı şahsıma gösterdiği hususiyet ve hassasiyet ile nezaketinden dolayı teşekkür eder, görevi boyunca sağlık, mutluluk ve üstün başarılar dilerim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ