29.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Başkan Taşkın, “Dostun evi gönüllerdir; gönüller yapmaya geliyoruz” dedi

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Başkan Taşkın, “Dostun evi gönüllerdir; gönüller yapmaya geliyoruz” dedi

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın liderliğinde, 2024-2029 dönemi için ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında toplanan mecliste, 17 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
Toplantıda, belediye meclis başkan vekillikleri, divan katipleri, encümen üyeleri, Belediyeler Birliği Meclisi, KAYHİB Meclisi, Tarihi Kentler Birliği Meclisi ve komisyon üyeleri belirlendi. Ayrıca, Battalgazi Belediyesi 2023 yılı Faaliyet Raporu da oy birliği ile kabul edildi.
Başkan Taşkın’dan Birlik ve Beraberlik Mesajı
Toplantının açılışında bir konuşma yapan Başkan Taşkın, yeni dönemin Malatya ve Battalgazi için hayırlı olmasını diledi. “Dostun evi gönüllerdir; gönüller yapmaya geliyoruz” diyen Başkan Taşkın, şunları söyledi:
“Şehri birlikte yöneteceğiz. Şehrin tüm dinamiklerini sürece dahil edeceğiz. Ortak aklı egemen kılacağız. Birlikte güzelleşeceğiz. Şehir birlikte güzel olur. Birlik olacağız, beraber hizmet edeceğiz. Hiçbir etnik kimliği, görüşü dışarda tutmadan bütün farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp sürecimize katıp birlikte şehri kalkındıracağız. Yok olmuş bir şehri imar ve inşa için büyük bir yükün altına gireceğiz. Rabbim yükümüzü hafif etsin. Başarılarımızı daim kılsın. Yolumuzu açık etsin. Her türlü kaza, bela ve iftiradan korusun. Bu meclisin 5 yıl boyunca huzur içinde verimli çalışmasını temenni ediyorum.”
Battalgazi Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağan toplantısını 2 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’te Battalgazi Meclis Salonu’nda gerçekleştirecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ