fbpx
15.04.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Vali Kaban Bölge Müdürlerini Ziyaret Etti

Vali Kaban Bölge Müdürlerini Ziyaret Etti

VALİ KABAN, BÖLGE MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Ali Kaban, Tarım Kredi Kooperatif Bölge Müdürlüğü, Maden Teknik Arama Orta Anadolu IV. Bölge Müdürlüğü, Vakıflar Bölge Müdürlüğü ve Doğa Koruma Milli Parklar 15. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Tarım Kredi Kooperatif Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette Vali Kaban, Bölge Müdürü Mustafa Altınok ve personel tarafından karşılandı. Vali Kaban, Bölge Müdürü Altınok’tan kurum faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Tarım Kredi Kooperatif Bölge Müdürlüğünden, Maden Teknik Arama Orta Anadolu IV. Bölge Müdürlüğüne geçen Vali Kaban, Bölge Müdürü Uğur Çakar ve personel tarafından karşılandı. Vali Kaban, Bölge Müdürü Çakar’dan kurum faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Vakıflar Bölge Müdürlüğüne ziyarette bulunan Vali Kaban, Bölge Müdürü Azra Yavaşoğlu ve personel tarafından karşılandı. Bölge Müdürü Yavaşoğlu’ndan kurum faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Son olarak Doğa Koruma Milli Parklar 15. Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Kaban’ı Bölge Müdürü Abdullah Koç ve personel karşıladı. Bölge Müdürü Koç’tan kurum faaliyetleri hakkında bilgiler alan Vali Kaban buradan ayrıldı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ