22.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

‘Webrazzi Online: SaaS’ konferansımız 20 Eylül Salı saat 10:00’da başlıyor!

‘Webrazzi Online: SaaS’ konferansımız 20 Eylül Salı saat 10:00’da başlıyor!

Sizlere kısa bir süre önce duyurusunu yaptığımız gibi Webrazzi Online adını verdiğimiz konferans serimiz başlıyor!

Webrazzi ofisinden yapılacak canlı yayınları, siz okuyucularımız Webrazzi üzerinden takip edip konuşmacılarmıza sorularını yöneltebilecek. Hatırlatmak gerekirse; Yapı Kredi‘nin katkılarıyla hayata geçen bu seride sırasıyla SaaS, Internet of Things, Big Data, Code, Fintech ve Marketplace konularını ele alacağız.

20 Eylül Salı günü saatler 10:00’u gösterdiğinde; SaaS konferansımız başlıyor! Dolayısıyla şimdiden bu tarihi takvimlerinize not edebilirsiniz. Eğer canlı yayını kaçırırsanız yine Webrazzi üzerinden konferasımızı izleyebilmeniz de mümkün olacak.

SaaS (Software as a Service) yani servis olarak sunulan yazılımlar, kullanıcıların kullandıkları ölçüde ödeme yapabildiği, bulut tabanlı olarak çalışan, veri güvenliği sağlanmış, kurulumu kolay ve oldukça düşük maliyetli, yıllar boyu kullanılabilir yazılım ürünleri anlamına geliyor.

SaaS ürünler kullanıcılar için en anlama geliyor, girişimler açısından SaaS projeler geliştirmenin avantajları nedir, SaaS bir ürünle Türkiye’de yurtdışına satış yapılabilir mi, dijital KOBİ’ler SaaS ürünleri kullanarak ne gibi faydalar sağlayabilir… Bu saydıklarımız gibi SaaS konusunda merak edilen çok sayıda soruyu sizler için yanıtlayacağız.

Konuşmacılarımız (konuşmacılarımızın tamamını kısa bir süre içinde açıklayacağız)

Cem Hürtürk – Sendloop (Kurucu Ortak)

Efecan Erdur – Kolay İK (Kurucu)

Hande Çilingir – INSIDER (Kurucu Ortak ve CEO)

Seyhun Özkara – IdeaSoft (Kurucu Ortak ve CEO)

Arda Kutsal’ın sunumu ve moderatörlüğünde geçecek olan 2 saatlik online konferansımızda Sendloop kurucu ortağı Cem Hürtürk, Kolay İK kurucusu Efecan Erdur, INSIDER kurucu ortak ve CEO’su Hande Çilingir ve IdeaSoft kurucu ortak ve CEO’su Seyhun Özkara bizlerle olacak. Diğer konuşmacılarımızıysa kısa bir süre içinde sizlere açıklayacağız.

Webrazzi Online konferans serimizi büyük bir ilgiyle takip edeceğinize inanıyoruz. Eğer siz de SaaS konusunu ele alacağımız, serinin ilk bölümü olan, online konferansımızı kaçırmak istemiyorsanız 20 Eylül Salı günü saat 10:00’da Webrazzi başında olmayı unutmayın!

KAYNAK : http://webrazzi.com/2016/09/14/webrazzi-online-saas-konferansimiz-20-eylul-sali-saat-1000da-basliyor/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ