fbpx
15.04.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Yeniden Refah’a oy verdiğinizde Cumhurbaşkanı sesinizi duyacaktır!

Yeniden Refah’a oy verdiğinizde Cumhurbaşkanı sesinizi duyacaktır!

O il başkanı haddini bilsin, işine baksın!

Genel başkanımıza laf etmek haddine değil ey il başkanı!

Yeniden Refah’a oy verdiğinizde Cumhurbaşkanı sesinizi duyacaktır!

Akçadağ’da son dönemin en kalabalık mitinginde konuşan Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım şunları söyledi:

  • “Şikayetlerimizi Cumhurbaşkanı duysun diye CİMER’e yazıyoruz. Ama onlar Malatyalıların şikayetlerini Sayın Cumhurbaşkanımıza göstermiyorlar. Şikayetlerinizi Sayın Cumhurbaşkanımızın duymasını istiyorsanız oylarınızı Yeniden Refah Partisine verin. 31 Mart’ta oylarınızı Yeniden Refah Partisine verdiğinizde yukarıdakiler sizin şikayetinizi okumuş olacaklar. Yeniden Refah Partisi Malatya’da birinci parti olarak çıkacak.”

  • “Yerel seçimlere tek başımıza giriyoruz diye Genel Başkanımız Fatih Erbakan hakkında sağda solda dedikodular yapıyorlar. Genel seçimde ittifak yaptığı zaman genel başkanımız iyiydi de, şimdi yerel seçimde ittifak yapmayınca mı kötü oldu? Malatya’da bir partinin il başkanı genel başkanımız hakkında ileri geri konuşuyor. O il başkanına sesleniyorum; genel başkanımıza laf etmek haddine değil ey il başkanı! Sen kendi işine bak. Malatya’da mağdur ettiği insanların yanına gidemeyen, evleri teslim edemeyen, dükkanları teslim edemeyen, konteynerlerde yaşayan insanların yanına gidemeyen bir partinin il başkanı, benim genel başkanım Fatih Erbakan hakkında tek laf edemez.”

Yeniden Refah Partisi Akçadağ Belediye Başkanı ve Adayı Ali Kazgan da şunları söyledi:

  • “Çalıştığı yeri bir emanet görmeyen, belediyenin bütçesini beytül mal olarak görmeyen, korumayan, kollamayan zihniyetler ne yaparlarsa yapsınlar bizim önümüze geçemezler. Çünkü biz ahlaklı belediyeciliği şiar edinmişiz. Biz, bize ait olmayan paraya elimizi sürmeyiz. Öyle bir gelenekten, öyle bir kültürden geliyoruz. Ben günümden israf edebilirim, ama Akçadağ Belediyesi’nin bütçesinden israf ettiğimi kimse söylemez. Pintilerin pintisiyim, bununla da övünüyorum. Her zaman da böyle olacağım. Sizin hakkınız olan bu parayı sonuna kadar sizin için kullanmanın gayretini göstereceğim.”

  • “Halen sizleri aldatmaya devam ediyorlar. Bu seçim bir Cumhurbaşkanlığı seçimi değil, bu seçim ülkenin bekası ile ilgili değil. Bu seçim belediye seçimleri. Bu seçimde kendinizi aldatmayın. Size hizmet edecek, insanlara belediye başkanlığında oy verin. Size hizmet edecek olan Yeniden Refah Partisi kadrolarına oy verin.”

Bilal Yıldırım, Akçadağlılardan Akçadağ Belediye Başkanı ve Adayı Ali Kazgan ile yine Akçadağlı olan Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan için oy desteği istedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ